Обережно! L'amour...
Обережно! L'amour...
К. Маньє
Комедія
Тривалість: 1 год 40 хв
Велика сцена

Жартувати з коханням не варто! Розставляючи любовні пастки, ризикуємо самі до них потрапити. Буває тікаючи від любові, біжимо їй на зустріч.

Запрошуємо переглянути абсолютно французську комедію про бідного молодого художника Блеза, який має коханку-манекенницю. Остання вирішує одружити Блеза на доньці багача... Можна лише уявити, як розгортатимуться події, коли на сцені шість прекрасних жінок і двоє галантних чоловіків, і кожен з них прагне отримати власну вигоду, ігноруючи справжні почуття...

У Рівненському облмуздрамтеатрі лямурна прем'єра (ВІДЕО)

Режисер-постановник – Олександр Олексюк
Художник по костюмах – Анна Пілюгіна
Музичне оформлення – Валерій Кравчук
Помічник режисера
– Любов Харченко
Художник по світлу – Дмитро Усик
Звукорежисер – Богдан Сівак

Дійові особи та виконавці:


Блез д'Амбріє - артист драми Олег Ягелюк
Аріана Кларене - артистка драми Валентина Антонішина,   артистка драми Катерина Лапіна
Марі - артистка драми Юлія Крет,   артистка драми Наталія Тертичка
Женев'єва - заслужена артистка України Ніна Ніколаєва (Годунок)
Клебер Карльє - заслужений артист України Віктор Янчук,   заслужений артист України Петро Ліснічук
Сабіна Карльє - артистка драми Емілія Морозюк
Лаура Карльє - артистка драми Наталія Боярська
Пепіта - заслужена артистка України Галина Цьомик

Якщо Вам сподобалась вистава, рекомендуємо також переглянути:Фото до вистави

 

Коментарі

Сторінки:  1  2  3  4  5  6  наступна>
01.11.2014 02:07 Ірина пише:
А скільки коштує квиток?
02.11.2014 20:49 Я так думаю пише:
Прем`єра 16 листопада до 70 грн
15.11.2014 22:31 ! пише:
Доброго вечора! Дивлячись цю виставу, ставало жалісно спостерігати за акторами! Це величезний крок театру назад! Розчарування і масса запитань.
17.11.2014 11:44 Сергій пише:
"Обережно лямур" Ми любимо наш театр,але щось не склалось,аматорство.Актори переграють кривляння роздражало.
17.11.2014 13:08 Катя пише:
Не сподобалось!!!! Якось примітивно і не сучасно, ніякої таємниці ,хіба не мае сучасної української драматургії?
17.11.2014 13:12 Оксана пише:
Вистава дуже сподобалася! Насміялися від душі і всім знайомим її щиро порадила подивитися!)))
17.11.2014 18:50 Вассо пише:
Я вважаю , що рівненському гламурному бомОнду , оте кривляння і аматорство з кастаньєтами саме те що зрозуміло, буга-га звучало настільки часто , що можна було кричати" Біс!", якщо вистачило б напарфумованого "по-модньому" повітря Яка там драматургія?Але актори все одно молодці, хоч можуть так , що" тиша зазвучить!"
17.11.2014 21:40 Глядачка пише:
Слухайте, доки вже це все триватиме??? Вистави стають якісь тупі і примітивні! Так, комедії теж треба, але не такі ж одноманітні... Ми ж усі любимо "Хануму" чи "Любов по-американськи". А тут за півроку - три примітива, навіть не знаю, який гірший. "Самотня леді" ні про що, і навіть Ніна Єгорівна і Стас нічого не рятують. "Дикун" - просто ніяк. І тепер ось це... Якщо по суті, то музики не вистачає, оформлення немає - як шкільний драмгурток. Ну й з чого ви взяли, що персонаж Ягелюка закохався в покоївку? Немає там ніяких емоцій, розвитку характерів - от ходять собі і говорять. Дехто краще, дехто гірше, але в цілому все одно це аматорство...
17.11.2014 22:01 Аня пише:
ахахахаха це найкраща вистава,яку я бачила в такому жанрі. ми з друзями дурачілись і вирішили, що на цю виставу потрібно ставити обмеження 18+. але раджу всім, бо отримала вічне життя. п.с.куди ж так сміятись!аахах
18.11.2014 09:03 Ігор пише:
Були на виставі, сміятись можна,але те що роблять актори повна дурниця.Ми бачили набагато кращі вистави і у цьому жанрі, і у інших,а сміятись це не показник.
18.11.2014 09:03 Ігор пише:
Були на виставі, сміятись можна,але те що роблять актори повна дурниця.Ми бачили набагато кращі вистави і у цьому жанрі, і у інших,а сміятись це не показник.
18.11.2014 23:17 Ігор пише:
Прочитав попередні коментарі і просто не міг не втрутитись у дискусію, що розгорілась навколо вистави. Хоча, дискусією це назвати важко - складається враження, що всі теоретики театру, знавці французької драматургії загалом та акторської майстерності зокрема зібрались саме тут! Шановні дописувачі, мушу вам повідомити,як на мій погляд, очевидне - ця вистава - КОМЕДІЯ, а завдання комедії - смішити, уникати глибоких проблем, бути нескладною для розуміння. Почитайте теорію театру, врешті-решт! Це - не "Гамбіт" та не "Калігула" з їх трагізмом і, подекуди, відвертим фарсом, де необхідна попередня обізнаність з творчістю Шекспіра чи Камю, якої, на превеликий жаль, у переважної більшості глядачів просто немає. Це - легка комедія з типовим сожетом, зіграна талановитими акторами саме так, як і повинно бути. А повинно бути смішно, музично й легко! За це усім від мене оплески і низький уклін!
19.11.2014 15:13 Вассо пише:
Вельмишановний театрале Ігор 18.11.2014 23:17, смішно, музично й легко, але не вульгарно!
19.11.2014 15:16 Вассо пише:
Шановна Глядачка 17.11.2014 21:40, на рахунок " Дикуна" , ви ПОМИЛЯЄТЕСЬ!!!!Або не зрозуміли твір!
20.11.2014 09:06 Саша пише:
Ігоре,а виходить,що Ви знавець,знавець французької драматургії,коли небачите кривляння акторів Ви мені скажіть,що грає Ж.Боярська це .....
20.11.2014 19:31 Тетяна пише:
А мені І "Дикун" і "Самотня леді" сподобались...Причому про останню я не сказалаб що " ні про що"...
21.11.2014 20:46 Саша пише:
Ви розумієте вступати в дискусію потій чи іншій виставі, не хочеться тому що в театрі є ХОРОШИЙ РЕЦЕНЗЕНТ, що вигідно керівництву це пропускають,а все що суперечить,не пропускають Мені соромно за Вас. Іце Ви заблокуєте.Ці рядки я переслав багатьом шанувальникам нашого театру,але НЕ ВАШОГО.
24.11.2014 11:34 Катя пише:
Дякую всім. Вчора отримали массу задоволення і позитиву! Вистава світла, смішна! Дякую всім головним героям! Спасибі за гарний відпочинок!
27.11.2014 18:24 Клара Захаровна пише:
Вистава легка й смішна, я спочатку подумала(перед цим перечитавши коментарі),що і правда переграють актори.Але ввечері перечитала оригінал-ні!це справді така вистава.Так ії бачить автор,і режисерські зміни досить несуттєві.Мені дуже сподобалася гра головних героїв-Юлії та В'ячеслава,бо вони грали природньо,невимушено,і дуже смішно!!А Юлін образ на початку:це так вдало,що я не могла не сміятися з першої секунди...це пальто,ці окуляри,зачіска!!!!так зворушливо..)як вона кумедно танцює,і співає...А В'ячеслав сподобався,бо не перегравав,а зберігав спокій і керував процесом.Дуже весело,і своєчасно,бо трагізму в нашому житті вистачає,навіть через край...
04.12.2014 22:48 Катерина пише:
Шановні пані та панове, для тих, кому це перегравання і кривляння, не ходіть будь ласка більше до нашого театру та не псуйте атмосферу своїми примітивними обличчями, а тихесенько смійтеся над тупими американськими комедіями, це ваш рівень, очевидно. Вистава - надзвичайно весела, забула про всі проблеми зовнішнього світу, насміялася на місяць вперед! Актори чудові, зокрема склад 04.12., зал кричав браво безперестанно.
Як жаль, що із тисячі глядачів, знаходиться 2-3 "великих критика", які сміють відкривати свої роти, самі деградуючи, щось сміють говорити про театр.
Всім рекомендую і сама ще піду!!!
Сторінки:  1  2  3  4  5  6  наступна>


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку