Коментарі

Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  91  92  93
01.03.2019 10:31 Олена пише в статті "Маруся Чурай":
27.02.2019 р. була на виставі «Маруся Чурай» за твором Ліни Костенко. Сказати що вистава була хороша, це не сказати нічого. Слів бракує щоб описати моє враження після побаченого і почутого.
Я занурилась у колишнє сільське життя людей, з його звичаями, обрядами, любов’ю до землі, праці. Як зачаровує український танець і мелодійно звучить українська пісня, яка ніжна колискова. Чого так бракує у сучасній культурі. Хотілося в тому часі і лишитися, попри те, що там тривала війна. Але й у нас триває війна і які актуальні слова Ліни Костенко про війну, і тепер…
Щодо гри Н. Ніколаєвої (Годунок), мені здається, що ніхто, краще за неї, вже не зіграє роль Марусі Чурай. Влучила прямісінько в душу глядача. Хочеться повернутися до твору письменниці і жадібно вчитуватись в кожен рядок цього твору. Як я радію за наших школярів, що вони мають можливість побачити і відчути ту біль та страждання, яку відчувала Маруся Чурай, від нерозділеного кохання. Артистка, Н. Ніколаєва, приклала максимум зусиль, щоб донести це до глядача і я повірила кожному її погляду, слову, руху, співу. Після вистави мені і моїй хрещениці пощастило зустріти Ніну біля гримерки і особисто привітати з неперевершеною грою. Те, що я побачила мене вразило ще більше. Вона була ще в образі, на щоках виблискували сльози, всю цю біль та страждання яку зіграла на сцені, Ніна пропустила через себе. Після чого я довго думала… Яка ж це складна професія і скільки йде здоров’я, наполегливої праці щоб передати потрібну емоцію глядачу.
Гра Станіслава Лозовського, була також неперевершеною. Я відчула тяжкий вибір між матір’ю, яка дала життя і яка надіється на одного нього, та коханою, яка окрилила та наповнила серце любов’ю. Ви стали моїм улюбленцем ще з вистави «Марія Тюдор», яку я не можу забути досі. Цікаво, чи побачимо ми її ще?
Єдине, що мене засмутило у виставі «Маруся Чурай», я так чекала, щоб як грім серед ясного неба, у чоловічому виконанні все таки прозвучала пісня «Засвіт встали козаченьки»!!!
А ще в мне є велике бажання, щоб сама Ліна Костенко була глядачем цієї великої постановки. А можливо Вона вже бачила..? Якби ж так, то я б ще більше гордилася та раділа за наших Рівненських акторів і за наш театр. Які ви всі молодці, які творчі, працьовиті й талановиті, такі прості і щирі!!! Як ви любите наше рідне місто і возвеличуєте його!!!
Гучних вам оплесків і низесенький уклін!!!
Така глибока, душевна, сильна вистава! Дякую акторам за їхню пронизливу гру...І щеміло серце під час вистави, і текла сльоза. І посміялися, і помріяли. І Богу подякували за все, що є. Дякую вам, театрали, за "Дорогу Памелу".
12.03.2019 17:11 Тетяна пише в статті "Клітка ":
Виставу "Клітку" переглянули усім колективом напередодні 8 Березня. Враження отримали колосальне. Вистава потужна. Надзвичайно сильне враження справляють відверті сюжети, подібні, як у реальному житті. Хочеш вирватися із клітки, але вагаєшся, бо не завжди знаєш, що чекає тебе попереду.
Дякую акторам за їх гарну гру і пронизливий сюжет, бажаємо усім Вам творчих успіхів та широкої вдячної аудиторії шанувальників
Чули про цю виставу-з нетерпінням хочемо подивитись....
14.03.2019 22:49 Інна пише в статті "Войцек":
Вперше за все життя мені сподобалась гра акторів. Я вражена і глибиною змісту драми, і музичним та світловим супроводом, і акторами. Хто хоче легкості, тут її не отримає. Тут треба думати.
16.03.2019 23:10 Оксана пише в статті "Моя професія - синьйор з вищого світу":
А мені все сподобалося:гра акторів-супер,адже комедію зіграти не так-то легко...Легка,смішна,дуже позитивна....
Час пролетів швидко,нудних моментів для мене не існувало.....Я в який раз кажу Вам:-браво!!
19.03.2019 10:29 Валентина пише в статті "Клітка ":
Відвідала театр 15.03.Я людина хвора і самотня, тому для мене похід в театр - спрвжнє свято.Багато кому театру вистачає у житті.Я ж дуже щаслива від того, що такий гігант творчої та інтелектуальної потужності є у нашому невеликому місті.Мала сцена просто вражає.Нарешті повіяло сучасністю та сміливістю. "Клітка" - просто шедевр. Троє акторів (всі безперечно заслуговують "браво!") щиро та емоційно передають драматизм і комедійність постановки.Дуже креативно виглядають елементи костюмів. Дякую всій команді талановитих людей своєї справи. Творчого натхнення та нових ідей!!!
19.03.2019 13:05 Roman пише в статті "Клітка ":
12 квітня у Рівненському музично-драматичному театрі вистава "Собаче серце". Який театр(склад акторів) буде здійснювати постановку? Вибачте що не по темі. Дякую!
20.03.2019 11:19 Я так думаю пише в статті "Клітка ":
Романе, це вистава не нашого театру. Тому інформації детальної і нема. Але все, що цікавить, ви віднайдете ось тут: https://concert.ua/uk/event/sobache-serce-rovno. Приємного перегляду
Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  91  92  93