Коментарі

Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  103  104  105
10.05.2021 10:14 Ліля пише в статті "Гамлет":
БРАВООООООООО!!!! Молодці!!!!!!Дуже-дуже якісна і сильна робота!!!!!!!Всі молодці!!!!На розрив аорти!!!!!!!!!!
15.06.2021 21:23 Шанувальниця пише в статті "Обережно! L'amour...":
Хочу звернутися до всієї трупи театру. Дякую долі, що мені пощастило пожити ряд років в Рівному і ходити на ваші вистави. Зараз, живучи в столиці, сумую за вашим театром. За акторами, які могли зіграти трубадура чи вовка в ляльковому театрі в день, а в вечері- бути брутальними в дорослих виставах. За пронизливою "Памелою"... А "кіпрське вино"( "Господиня заїзду") та " всім спати" ("Моя професія...") стали мемчиками моєї сім'ї)))). Бажаю вам пошани від глядачів, втіхи від своєї праці та нових ролей. БРАВО!І надіюсь на нові зустрічі.
27.06.2021 01:21 Олексій пише в статті "Наташкіна мрія. Мала сцена":
Всім театралам дуже рекомендую виставу "Наташкіна мрія".Поки не всі рівненські вистави переглянув, але ця НАЙКРАЩЯ.Браво!!!
08.07.2021 01:09 Олексій пише в статті "Маруся Чурай":
Такий шедевр ну не може коштувати ...50грн в партері!!???!!!???
Дуже крута вистава, прийду ще раз, рекомендую сидіти в перших рядах.Дякую!!!
Склалось враження, що деяких акторів примусили грати в провінції через їх волю... Мер був абсолютно флегматичний і чітко доніс просто текст.
Половина залу пішла після першого акту.
Хоча сама постановка та п’єса цікава.
300 грн, це таки не маленька вартість як для міста.
Чи хочеться піти наступного разу - ні.
02.09.2021 13:50 Стефанія пише в статті "Мартин Боруля":
Були з бабусею в червні, а досі під враженням. Актори — генії, які подарували нам неймовірні емоції і почуття, час, який ми ніколи не забудемо. Постановка на найвищому рівні! Гнат Юра аплодував би стоячи. Обов'язково підемо ще. Сподіваюся, актори ніколи не сумніваються у своєму таланті, бо це справді Дар Божий.
29.09.2021 09:10 Оксана пише в статті "Павук. Мала сцена":
Щиро дякую за таку виставу!!! Вона відгукується в серцях тих, хто не боїться пізнавати себе та відчувати біль людей, котрі поряд. Кожен з нас намагається зберегти близьку людину, з якою йому комфортно та затишно! Іноді це відбувається ціною власного життя...
Я пережила всі емоції разом з талановитими акторами!
Браво!!!
09.10.2021 19:28 Дарина пише в статті "Чайка ":
Дуже люблю наш театр ,вистави Каліка з острова Інішман, Ненормальна, Гамлет, Калігула, Суперники, деякі з них відвідала по 2-3 рази, перегляд Чайки не сподобалося, якась важка вистава, маю надію, Клітка, Тартюф принесе більше емоцій
12.10.2021 20:41 Марта пише в статті "Тев'є (Поминальна молитва)":
Так хотілося щоб відновили ,цю виставу,колись слухала її в радіо варіанті з Богданом Ступкою,цікаво було б переглянути з новими акторами
17.10.2021 23:20 Марія пише в статті "Гамлет":
Це було неповторно, сподобалось абсолютно все, особливо гра акторів. Емоції переповнюють, дуже дякую за ці враження. Шедевр!
18.10.2021 12:16 Наталія пише в статті "Гамлет":
Вчора подивились виставу. Вийшли шоковані і німі,- це велетенське враження охопило цілком і не відпускало ще кілька годин. В захваті!!!
Прекрасна, вражаюча, на повну віддачу гра акторів від Гамлета до молодшого гробаря!Сценографія-понад усі похвали:декорації, костюми,освітлення, кольори-все"говорить"!
В великому здивуванні;як такий читанний-перечитаний, знаний, здавалося б,геть усіми сюжет,можна таки донести до нас у всій його сучасності і злободенності?!
Високий професіоналізм, який вчора побачила зі сцени, надихає, спонукає до роботи і творчості.ДЯКУЮ!!!
Наши поздравления с победой!
10.11.2021 14:26 Вадим пише в статті "Тартюф":
Доброго дня, скажіть, чи варто йти на виставу Тартюф з дитиною 9 років, чи вона все ж для більш дорослих глядачів? Дякую
20.11.2021 18:58 Ангеліна пише в статті "У нас втрата":
Царство небесне!Один з найкращих та найлюбленіших(((
19.12.2021 14:06 Ольга пише в статті "Чарівні пиріжки Червоної Шапочки":
Мали за честь з синочком побувати на цій виставі. Враження просто незабутні! Ви найкращі!
02.01.2022 12:04 Нумікіт пише в статті "Чарівні пиріжки Червоної Шапочки":
Кожного року ми в очікуванні візиту у наш драмтеатр саме на новорічну виставу. Попри те, що у місті є ляльковий театр, все ж новорічну виставу у драмтеатрі ми чекаємо більше.
Цьогорічна вистава «Чарівні пиріжки Червоної Шапочки» нам принесла не менше задоволення, ніж минулорічні. Я навіть не знаю, кого виставала захопила більше: мене чи дитину? Бо сюжет цієї казки нам добре знайомий, та все ж цікаво було побачити її на сцені нашого театру! Театральна постановка цієї казки не залишить байдужим навіть дорослого, а що вже казати за дитину. Вистава легка, позитивна, весела та смішна. Як завжди красиві декорації, в театрі на сцені все оживає. Дивлюся на артистів балету, які грають лісові дерева, а бачу перед собою справжній чарівний ліс, а не артистів на сцені. У цій виставі неймовірно все! А феєричний фінал із бабусею, як вона гопака танцювала, дуже повеселив і порадував (Ви з неабияким гумором підійшли до цього моменту, що дуже класно!).
Ви подарували мені найпозитивніші емоції від перегляду цієї вистави. З нетерпінням чекатиму ще )
09.01.2022 19:05 Олена пише в статті "Чарівні пиріжки Червоної Шапочки":
Була з дочкою і внуком. Отримала справжнє задоволення. Внук (2 клас) прекрасно реагував, сміявся. Чудове музичне оформлення. Вітаю всіх!!!
09.01.2022 22:44 Анастасія пише в статті "Чарівні пиріжки Червоної Шапочки":
Дякую Вам за гарно проведений час зі своєю сім'єю. Кожен відмітив собі героя: син - зайця, мама - чахлика, тато - їжачка :) як завжди прекрасна гра акторів і танці балету
Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  103  104  105