Коментарі

Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  88  89  90
22.10.2018 23:33 Оксана (театралка) пише в статті "Моя чарівна леді":
Не первый раз в этом театре. Прекрасная труппа. Очень много талантливых ярких артистов! Лозовский, Николаев, Мурина, Боярская, Николаева, Бычковская, Бобрик... и это далеко не все, кого хочется назвать и кто дарит Зрителю радость своим талантом.
Мюзикл "Моя прекрасная леди" смотрела в январе. Спектакль понравился! Легкий, оптимистичный, оставляющий приятное послевкусие... Прекрасная хореография, вокал. Много интересных режиссерских задумок и находок. Взять хотя бы расширение пространства с помощью двигающихся лестниц. Очень оригинально! Интересное прочтение с точки зрения морали сюжета, его акцентов... СПАСИБО всем причастным - всей постановочной группе, великолепным артистам, директору Театра Владимиру Петриву - за доставленное удовольствие!!! Но, прежде всего, режиссеру - Максиму Булгакову.
23.10.2018 20:14 Наталя пише в статті "Шановні глядачі! ":
Підскажіть будь ласка, чи в театрі хоч якісь сеанси вдень, а не ввечері? Хочемо показати театр школярам із сільської місцевості, та, як видно з афіші, так і не познайомляться діти з театром, поки самі не почнуть їздити до Рівного.
25.10.2018 13:01 Немо пише в статті "Ненормальна":
Будь ласка, запросіть Давидюка, щоб відіграв дану виставу - вона просто неймовірна.. саме в грі даних акторів, Вячеслав та Віка просто створені для цієї вистави, когось іншого і уявити тяжко. Дійсно той момент коли потрібно це бачити, бо розповідати тут щось, немає сенсу.
25.10.2018 21:42 Серій пише в статті "Войцек":
Щойно вийшов із вистави. Враження: БРЕД повний, декілька разів задрімав,думав піду після першої дії, але антракту не було. Моїй дівчині також було не цікаво. Це не та вистава, де можна відпочити,отримати задоволення від побаченого. Дарма потрачений час. Не раджу.Скучно.Якийсь бардак, а не вистава.
01.11.2018 09:27 Інна пише в статті "Шановні глядачі! ":
Яка ціна квиточка на виставу "Земля"?на 7 листопада?
01.11.2018 10:42 Юрій пише в статті "Войцек":
Цікава і незвична вистава. Явно,не всім вона сподобається. Але гра акторівяк завжди на висоті. Але....Адміністрація театру!!! Робіть щось зі звуком. Дуже тихо і не чутно слів акторів. І це на 7 ряду, А що вже казати про глядачів на балконі. Потрібно, мабуть уже використовувати мікрофони. Прийміть до уваги.
02.11.2018 12:53 Анна Кутова пише в статті "Маруся Чурай":
Це голос наш, це пісня, це душа.
Така Маруся сьогодні — легкі витончені рухи від кінчиків пальців, до легких порухів всього тіла. Зболена Маруся Чурай. Втомлена від запитань суду і звинувачень людей. Мовчазна і самотня. "Все, що від мене лишилось,то власне уже не я". Говорить героїня Ніни Ніколаєвої. Віз, як грати з яких вона бачить лише сонце, яке її не покинуло і не звинуватило. Тільки сонцю, яке є над всіма, вона говорить правду. Маруся, яку створила Ніна- згасла, зранена, втомлена від життя, яке "не вийшло". Найвиразніший засіб актриси- погляд. Весь біль в погляді, через погляд я побачила погляд саме тої Марусі, як мені здалось, коли я лише читала вперше роман. І безумовно голос,яким акторка досконало володіє та керує, навіть найменший напівтон, який скерований нею саме в те русло дає ефект мурах по тілу. Все просто, без пафосу і надриву, Ніні не потрібно на собі "рвати волосся",щоб глядач плакав. Один напівтон. І в погляді, і в слові. Таким був сьогодні і Гриць. Який кається і плаче. Зворушливий і загублений між своєю душею, яка прагне любові і наріканням матері,які його обвивають , як змія. Все роздвоєння Гриця- Станіслава Лозоського сьогодні у тремтінні уст і сліз на очах. Він зрадив себе, а за тим і Марусю. Від цього його душа і погляд був, як у пораненого звіра. Браво вам.
02.11.2018 21:59 перший ряд партер пише в статті "В'язень Другої авеню":
Прекрасна гра акторів, дякуємо!
Друга дія здалася менш насиченою та дещо програє у інтересі в порівнянні з першою, тим не менш, хороша вистава :)
04.11.2018 22:39 перший ряд партер пише в статті "Войцек":
Досить двоякі враження від самої вистави, але не можу не відмітити ПРЕКРАСНЕ музичне оформлення та гру світла! Браво! І звісно ж, браво акторам :) Вітаю Володимира із, здається, першою головною роллю, він чудово справився з нею!
10.11.2018 14:14 Оксана пише в статті "Господиня заїзду":
класно було б як би ви робили трейлери вистав)
Думаю їх з радістю транслювали по ТБ і в інет-ЗМІ
11.11.2018 10:34 Анна пише в статті "Войцек":
Надзвичайно складна вистава.
Спочатку складно було зрозуміти Що відбувається.
А після вистави складно було зібрати себе в руки, бо мене накрив вибух емоцій.

Трішки позитиву:
Дуже чуйно в закоханої пари дитинка вийшла.
Сподобалось одночасне перебування на сцені мами і тата - ніби паралельні світи - ні,один і той же час, одна й та ж реальність,у кожного своя.
Ну і ящички - хто б подумав, скільки змісту може бути в примітивних предметах.
11.11.2018 10:40 Анна пише в статті "Моя чарівна леді":
Хочу на виставу.
Плануються іще покази?
11.11.2018 10:44 Анна пише в статті "Розмова, якої не було":
Не зовсім оцінила гумористичні перевтілення.
Але вистава вражаюча.
Саме на такі вистави треба запрошувати учнів і студентів - актуально, не нудно, сучасно.
Шкода, що рідко на сцені.
14.11.2018 16:16 Чернина Виктория пише в статті "У Рівненському облмуздрамтеатрі поповнення":
Удачи молодым Актёрам,новых ролей в новых спектаклях.
14.11.2018 16:27 Чернина Виктория пише в статті "У Рівненському облмуздрамтеатрі нова нагорода!":
Наши поздравления Богдану Евстафьевичу
14.11.2018 18:56 AgNessa пише в статті "Обережно! L'amour...":
Дуже класна вистава!
Актори неперевершені.
Підкажіть, що за музика грала?
Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  88  89  90