Коментарі

Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  87  88  89
26.05.2018 01:29 Юлія пише в статті "Каліка з острова Інішмаан":
Я вважаю, що саме вистава "каліка з острову інішмаан" - це найсильніша вистава Нашого театру! Хтось каже нудно й довго, а хтось - сумно і важко... Особисто мені було дуже цікаво ... І мало...
Я б цю виставу ще 2 години дивилась!!! І хочу відмітити І. Ніколаєва, адже як тільки Він з'являється на сцені - неможливо відірвати погляд від Його гри, настільки реалістично Він зображає людину з вадами. Піду на виставу ще не раз, і всім раджу.
16.07.2018 00:57 Nastya Mezina пише в статті "Войцек":
Вітаю усіх-усіх з прем"єрою! Або так: #Войцек, з Днем Народження!:) Глядачі ділилися, що цю виставу треба дивитися не раз, і я цілком згідна. Зауважте - Треба. Дивитися. Ви мусите її побачити. (мусите мало підкреслене, але "не судьба").
Вистава складна. Ну як, ніби оті коробочки/рюкзачки з якими носилися герої - з одного боку, все просто, все зрозуміло, чотири кутки, а як почнуть з них щось складати, перевертати то нічого не просто, виявляється... Увечері пробувала переказати "те, що сподобалося", і зрозуміла, що людям, які не бачили виставу, просто не передаси всього. Мови не вистачить. Бо як передати ритмічність вистави, музику, моменти тишини чи без слів, коли мені навіть і не хотілося тих слів, бо вони звучали б дико, як передати страх, нерозуміння, хвилювання..
Перечитую написане, і все думаю, як би висловити те, що було всередині і вдаряло чи то в голову, чи то в душу. І як то спростити.
Вистава якась правильна. Це важко передати. Вона не може подобатись так, як подобається, наприклад, "Біла Ворона", чи "Сватання на Гончарівці" (хоча я й кажу, що "Войцек" мені сподобався). Не знаю, як вона народжувалась, як поставала у таємничому закуліссі, але вона на диво спокійна й плавна, ніби вже зіграна. Може то для мене так... У ній ніби немає зайвого - декорації, костюми, музика, актори, репліки. Все якраз у таких пропорціях, щоб глядач сидів заворожено і з острахом дивився на те, що на сцені і відчував, що, так, в душі щось волею-неволею зачіпається. Ота темна сторона, яка просить ніж..
Мене знову занесло. Дуже багато ще мусить бути сказано і передумано. Як сходимо на виставу (хто ще раз, хто вперше), то побалакаємо, добре?
Сонечки, ще раз вітаю з прем"єрою, і Дякую за виставу усім, хто був до неї причетний, хто її створив і показав нам!
#невиліковний_театрал
16.07.2018 14:52 Чернина Виктория пише в статті "Войцек":
Наши поздравления с премьерой,и с закрытием сезона.
16.08.2018 22:26 Рівнянин пише в статті "Відпустка":
Ми Вас теж усіх любимо! Чекаємо з нетерпінням!
Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  87  88  89