Моя чарівна леді
Моя чарівна леді
Ф. Лоу, А.Лернер
Мюзикл

Всесвітньо відомий романтичний сюжет у свіжому, яскравому та
несподіваному прочитанні у супроводі естрадно-симфонічного
оркестру театру.

Режисер-постановник  Максим Булгаков
Сценографія і костюми  Алла Локтіонова
Балетмейстер Максим Булгаков
Диригент народний артист України Зіновій Крет
Художники з освітлення Дмитро Усік, Валерій Манчук
Звукорежисери  Богдан Сівак, Андрій Вавринчук
Концертмейстер Валерій Кравчук
Помічники режисера Олександр Лоєвський, Любов Харченко

Дійові особи та виконавці:


Генрі Хіггінс - заслужений артист України Станіслав Лозовський
Хью Пікерінг - заслужений артист України Віктор Янчук,   артист драми Олег Пшин
Еліза Дуліттл - артистка драми Жанна Бичковська,   артистка драми Оксана Муріна
Альфред Дуліттл - заслужений артист України Андрій Куделя,   заслужений артист України Сергій Бондарук
Місіс Пірс - артистка драми Ольга Лозовська
Місіс Хіггінс - заслужена артистка України Алла Луценко
Місіс Ейнсфорд-Хілл - артистка драми Валентина Антонішина
Фредді Ейнсфорд-Хілл - артист драми Володимир Федінчук
Місіс Хопкінкс - артистка драми Наталія Тертичка
Гаррі - заслужений артист України артист балету Олексій Левашов
Джиммі - артист балету Віталій Малафей
Джорж - артист драми Андрій Шевчук
Служниці - артистка драми Жанна Бичковська,   артистка драми Оксана Муріна,   артистка драми Наталія Боярська,   артистка драми Оксана Островська,   заслужена артистка України Ніна Ніколаєва
У масових сценах - артисти драми та балету

 

Коментарі

17.01.2018 22:43 Глядач пише:
Цікаво, більш траурнішої картинки на афішу не знайшлося? Це ж якась жесть чорна
26.01.2018 23:36 Олена пише:
З нетерпінням чекаємо на прем'єру! Афіша, до речі, дуже інтригуюча та наштовхує на думку, що нас чекає щось авангардне та захоплююче!
28.01.2018 13:33 Наталія пише:
Креативно. Після перегляду вистави захотілося перечитати оригінал, щоб дослідити: чим же все завершилося?))
Особлива подяка костюмеру: цікавий і свіжий підхід.
Вистава сподобалася!
28.01.2018 22:36 Тетяна пише:
Не сподобалося.... це вперше за багато-багато років((((
29.01.2018 08:56 глядачка пише:
Артисти у нас талановиті, але без хорошого режисера все стає схожим на великий беззмістовний балаган.
29.01.2018 15:17 Шанувальник пише:
А з чого це ви такі висновки робите про талант режисера??? Легка та чудова комедія. Прекрасна вистава. Дивиться на одному диханні. Гра акторів неперевершена, а спів головної героїні зачаровує. Лозовский в цій виставі представ в новому амплуа - відчувається що людина талановита в усьому. Та що говорити: усі просто молодці. Рекомендую усім глядачам відволіктися від сірої буденності та відвідати сіє дійство.
29.01.2018 20:52 Я теж пише:
Таку «гру» справді не перевершити.Шкода.
30.01.2018 10:56 Олександр пише:
Були на прем"єрі у неділю. Артисти у нас, як сказано вище, молодці. Але робота режисера (Максим Булгаков - треба буде запам"ятати) - це мінус. Треба було показати якийсь драматизм, напругу, а вийшла прісна жуйка. Десь так як шкільна вистава.

Майже три години мюзиклу, причому другу половину просто переливання з пустого в порожнє. Таке враження, ніби режисеру за хронометраж платили. Висновок - невдало. І це не тільки моя думка. Люди просто вже досиджували до кінця, а на сцені було занудство незрозуміле. Не рекомендую йти, бо три години такого дійства не всім під силу.
05.02.2018 01:29 Олена пише:
Були 04,02,2018

Все сподобалося) Я взагалі люблю мюзикли. Актори шикарні,всі гарно співають і танцюють) Хто не любить мюзикли, не йдіть.)) Бо в таких виставах буде багато співів і танців. Ця вистава для поціновувачів,які вміють насолоджуватися=) Головна героїня - просто чудово грає. Я відчувала її біль, сум, радість. Чудова акторка! Браво!!! Але,не відчувалаося хімії від головного героя - актора..Він не дотягував,чи що. Хоча актор теж непоганий. Ще хочу похвалити декорації та костюми. Єдине,що я не зрозуміла, так це кінцівку...З ким залишилася головна героїня? Якщо читати оригінал, то там все ясно (спойлерити не буду). Тут теж є посилання на оригінал. Але поясніть мені кінцівку! Я чекала продовження!
12.02.2018 17:35 #бешенатеатралка пише:
Были на премьере(27.01.18) На одном дыхании.Оксана Мурина органична в этой роли. Шикарна и неотразима в вечернем платье с открытой спиной.
Это музыкальная комедия, конечно она должна быть легкой,смешной и музыкальной и никак не драматичной. Если кому-то не понравилось, попробуйте написать хорошую пьесу и поставить отличный спектакль.
Больше позитива и радости в ваши жизни!!
13.02.2018 10:43 Нескажений театрал пише:
"попробуйте написать хорошую пьесу и поставить отличный спектакль"

Не обов"язково бути куркою і нести яйця, щоб сказати - омлет несмачний. Але рот затикаєте ви непогано.

П.С. "Бешена" пишеться з літерою "я".
18.02.2018 23:43 Фанат театру пише:
Був на виставі 18.02.2018

Сподобалось! Найбільше вразив виконанням оркестр, видно, що була виконана клопітка робота з артистами оркестру над партитурами. Сам є музикант і, що важливо, протягом усієї вистави не почув єдиної фальшивої ноти, все було виспівано. Єдине, чого б хотілось, так це виставу почати піснею або танцем, все ж таки мюзикл. Ще одне, це кінець. З одного боку, це добре, що режисер зробив так, щоб глядач потім сам додумував кінець, а з іншого - глядач хоче побачити щасливий кінець, а тут його "змушують мучитися" всю дорогу у маршрутці і думати про те, що ж там далі трапилося. Хотілося ще пісень, танців, музики...
Ще скажу за декорації, а саме - драбини на колесах. Можливо, це і хороша задумка, але якби їх не рухали туди-назад АКТОРИ.
Раджу піти для любителів музики та запальних танців, але з дітьми менше 8 років не йдіть, бо для них 3 години будуть важкими, хоча, як для кого.
23.02.2018 21:26 оля пише:
В цілому все сподобалось, просто люблю наш театр. На загальному фоні танців, співів, музики чомусь виділились пари:Лозовський і Муріна - просто гарні, Боярська і Ніколаєва - граціозні та пластичні, Яриш і Луценко - мудрі та жіночні, Куделя і Янчук - неймовірно талановиті.Всі досконало відповідають "закріпленому" за ними амплуа. Весь колектив в чудовій фізичній формі, особливо Лозовський, який ходить на руках і Муріна, яка швидко бігає на високих підборах. Дуже вражають рухи по тому "колу", в деяких місцях страшно за акторів. А вони роблять це так просто, ніби катаються на каруселі "Півник" в парку Шевченка.Дякую всім за мистецтво! Оркестру - браво!
12.03.2018 14:35 Ірина пише:
Скажіть будь ласка , на який вік розрахована вистава,чи можна брати дитину віком 12 років?
13.03.2018 10:21 Ірині пише:
У виставі немає моментів заборонених до перегляду 12-річними глядачами. Загалом вистава динамічна, музична, весела.
19.03.2018 20:40 Юлія пише:
Крутезна вистава! Музично і дуже потужно!
22.10.2018 23:33 Оксана (театралка) пише:
Не первый раз в этом театре. Прекрасная труппа. Очень много талантливых ярких артистов! Лозовский, Николаев, Мурина, Боярская, Николаева, Бычковская, Бобрик... и это далеко не все, кого хочется назвать и кто дарит Зрителю радость своим талантом.
Мюзикл "Моя прекрасная леди" смотрела в январе. Спектакль понравился! Легкий, оптимистичный, оставляющий приятное послевкусие... Прекрасная хореография, вокал. Много интересных режиссерских задумок и находок. Взять хотя бы расширение пространства с помощью двигающихся лестниц. Очень оригинально! Интересное прочтение с точки зрения морали сюжета, его акцентов... СПАСИБО всем причастным - всей постановочной группе, великолепным артистам, директору Театра Владимиру Петриву - за доставленное удовольствие!!! Но, прежде всего, режиссеру - Максиму Булгакову.
11.11.2018 10:40 Анна пише:
Хочу на виставу.
Плануються іще покази?


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку