Лимерівна
Лимерівна
П. Мирний
Драма на 2 дії
Тривалість: 1 год 40 хв
Велика сцена

Прем'єра - липень 2013 року

Режисер-постановник Олександр Олексюк
Художник постановник - Анна Пілюгіна
Музичне-оформлення - заслужений артист України Зіновій Крет
Концертмейстер - Валерій Кравчук

Дійові особи та виконавці:


Лимериха - артистка драми Емілія Морозюк
Наталя - заслужена артистка України Ніна Ніколаєва
Василь - артист драми Олег Ягелюк
Шкандибиха - заслужена артистка України Галина Цьомик,   заслужена артистка України Алла Луценко
Карпо - артист драми Юрій Ширко
Кнур Остап - заслужений артист України Петро Ліснічук,   заслужений артист України Віктор Янчук
Оришка - артистка драми Валентина Антонішина
Маруся - артистка драми Оксана Муріна,   артистка драми Юлія Крет
Перша дівчина - артистка драми Наталія Тертичка
Друга дівчина - артистка драми Вікторія Клєщенко-Пилипчук
Третя дівчина - артистка драми Наталія Боярська

Якщо Вам сподобалась вистава, рекомендуємо також переглянути:Фото до вистави

 

Коментарі

08.07.2013 13:53 Стася пише:
Була на виставі "Лимерівна". Цікаво. Українські вистави у нас є, а от таких малувато. Дуже шкода було Наталю. Ніна Ніколаєва - Браво!!! Також сподобалась Галина Цьомик) Взагалі актори не підвели і були на висоті. Хоча часом здавалось, що не дуже добре чути. Хоча, можливо, це заслуга залу - дехто, здавалось, не міг всидіти.

От тільки мені деревце трохи заважало. Я сиділа 6 ряд 22 місце і часом не було видно акторів.

Музика дуже сподобалась!!! Тривожна, заворожуюча.. І я не про мобілки, чарівна симфонія яких "гармонійно" вливалась у виставу. Окреме дякую і браво Володимиру Юліановичу і його заключительной речи)) Хто був на прем"єрі - зрозуміє)
08.07.2013 14:54 Виктория Чернина. пише:
С премьерой вас всех.
09.07.2013 10:29 Світланка пише:
Вистава - супер, актори - на висоті! Браво! А от за глядачів прикро....(Люди, під час вистави не користуйтеся мобільними телефонами!!! Поважайте акторів та справжніх глядачів)
10.07.2013 22:20 Сергій пише:
Та яка там супер, - нудота.
Пане режисер, ця вистава (тобто тема яку розкриває Панас Мирний) безкінечно застаріла і не цікава, а молодь її взагалі не сприймає (не те времена, не те нравы). Давно немає вже тих проблем, що тривожили людські душі часів Мирного. Я вам на декілька сторрінок можу розписати чому, але сенсу.... Не віддають у нас насильно заміж, не віддають, а якщо трапляється щось подібне, то розлучаються. Це колись таке було недопустимим і осоромлювало ледь не весь рід, а зараз - норма життя. А куди поділи творчіть, де політ думки, де неймовірна розв'язка, де??? У вас все по "накатаній" схемі, - бо платять гроші, мабуть.

Ще раз скажу: не цікаво, не актуально, з мінімумом творчості.
14.07.2013 14:28 Інна пише:
Зазвичай ходжу на перший день показу прем'єрної вистави, але в силу певних обставин нову виставу - Лимерівна побачила 13-го липня. Не зважаючи на те, що цей твір був написаний майже сотню років тому, він не втратив своєї актуальності і на сьогоднішній день.
"Життя довга нива і колюча...." - було сказано у виставі - і це насправді так, адже коли ти думаєщ, що сам керуєш своєю долею - то виявляється, що це не так, і люди, найближчі, найрідніші, через власний егоїзм, впливають на хід подій таким чином, щоб було комфортно собі, не думаючи про наслідки для інших... А що ж, це реалії нашого життя - все найкраще - для себе коханого, а інші хай лишаються на одинці з самим собою...
"Лимерівна" - вистава зі смислом, яку дивишся з захопленням, дивишся думаючи і аналізуючи, стараєшся зрозуміти мотивацію вчинків героїв, переживаєш за їх долю.
Завдяки бездоганій грі акторів відключаєшся від усього: не чуєш ні шепоту сусідів, не відчуваєш власного дихання...
Маленьке зауваження лише до музичного оформлення - це єдина вистава, де музика здалася мені не дуже емоційною...десь на 4+. (Просто звикла до ідеально підібраної музики). А так - все чудово!!!
14.07.2013 22:06 Люда пише:
Вчора була на виставі "Лимерівна". Акторська гра витягнула цю виставу!!!Ніна Ніколаєва, Алла Луценко, Юрій Ширко,Наталія Тертичка - Браво!!!
16.07.2013 14:36 Театралка пише:
Чудова вистава! І тема завжди актуальна - як може бути не цікава українська класика?! Якщо такого вже не зустрінеш у реальному житті, то де, як не у театрі, можна подивитися на таку важку долю українського народу і ,зокрема, сім"ї! Музичного оформлення теж трішки не вистачало. Вдала режисура, неймовірне перевтілення дівчини у пташку, наповнене символізмом. А ці українські костюми, такі колоритні, такі виглажені, що не видно ні однієї складочки,а червоні українські намиста! Просто неймовірна краса!Дякую акторам, за чудову гру, дякую тим, хто поставив і зробив таку щиру українську драматургію!
20.09.2013 18:33 Михайло пише:
Вчуся в Дубенському меді, заставили іти на виставу,але вистава дуже сподобалася, особливо сподобалась гра Ніни Ніколаєвої. Браво!
20.09.2013 18:36 Я так думаю Михайлові пише:
Приємно чути Михайле. Отож, наступного разу Вас не заставлятимуть?))) все буде добровільно?
08.11.2013 21:51 Руслана пише:
Вистава дуже сподобалася! Особливо сподобалися як грали Юрій Ширко,Наталія Тертичка,Ніна Ніколаєва та Алла Луценко! Неперевершений був Юрій Ширко!!! Дуже точно і реально він перевтілився у Карпа! Гарна І водночас трагічна сцена,де Карпо вбиває Наталю була зворушлива до глибини серця...Саме тут Карпо(Юрій Ширко) був на висоті!!! Він мене приємно вразив!!! Хотілося,щоб він більше грав головні ролі,бо це йому гарно вдається!!!
06.05.2015 23:12 Мирогощанський аграрний коледж пише:
Дякуємо всім акторам!!!Вистава була неперевершена, дуже цікаво, зворушливо і надзвичайно гарно.Ще раз дякуємо!!!
25.11.2015 21:12 Вдячний глядач пише:
Вистава надзвичайно сподобалсь. Враження лише позитивні, позитивні в тому сенсі, що емоції які мали донести актори були донесені сповна. Дякую велике усім хто працював над виставою! Певне відвідаю цю виставу ще неодноразово


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку