У драмтеатрі Рівного покажуть трагедію, комедію і драму. За один вечір (ФОТО)
26.03.19
У драмтеатрі Рівного покажуть трагедію, комедію і драму. За один вечір (ФОТО)
До Міжнародного дня театру рівнянам покажуть прем’єру комедії І. Карпенка-Карого «Мартин Боруля».

 

 

 

 

 

 

Сюжет доволі простий і водночас повчальний. Заможний чоловік Мартин Боруля будь-що намагається отримати статус дворянина і врешті це обертається трагедією, розповів режисер — постановник Олександр Олексюк:

- Тут є і шахрайство суддів, проблема батьків і дітей. Є проблема кохання рівних і не рівних, так би мовити. А взагалі хотілося б згадати вислів Олександра Довженка: «До смерті не розумію, чому люди прагнуть посад? Що може бути кращого ніж творити свою конкретну справу?» І вистава і про це теж.

 

До речі, це і трагедія, і комедія, і драма. Хоч ми і визначились, що гратимемо фрагмент комедії. 

До речі, це вже третя постановка п’єси класика у стінах місцевого храму Мельпомени й вперше головну роль грає молодий актор.

 

 

 

Фото з сайту dramteatr.com.ua

 

 

 

Це артист драми, відомий усім за роллю у «Господині заїзду» (на фото вгорі) Сергій Бондарук: 

 - Мені довелось набрати трохи ваги, аби грати роль Мартина Борулі (сміється – авт.). А насправді, аби перевтілитись, довелось добре попрацювати.

 

Мій персонаж – заможний Мартин – готовий заплатити будь яку ціну за титул дворянина. І він хоче дітей своїх прилаштувати, він їх занадто любить. І цим маренням дворянства та любов’ю отруює життя своїм дітям.

 

Глядач, який на це подивиться, зрозуміє, що так поводитися з дітьми не можна. Коли батько починає надмірно любити своїх дітей і нав’язує їм свою волю, то буде супротив великий. Син і донька Борулі намагаються зупинити батька, повернути його на землю: «батьку зупинись!». А він їм відповідає: «Який я вам батько, я папінька».

Директор театру спочатку не розумів чому на цю роль Олексюк призначив такого, молодого актора, але під час репетицій — зрозумів, що все правильно, каже Володимир Петрів:

- Я спочатку був здивований розподілом режисера. Я подумав, що цей актор занадто молодий для такої серйозної ролі, але Олександр Олексюк каже, що це не так. Режисер навіть переконав мене, що цьому артисту ця роль потрібна.

 

 

 

Сергій Бондарук

 

 

 

Врешті ми побачили рівень актора і художня рада театру вирішили готувати пакет документів аби рекомендувати Президентові надати Сергію Бондаруку звання Заслуженого артиста України.

Загалом до участі у прем'єрі залучили 11 акторів, серед яких є як початківці, так і імениті актори. Квитки на прем’єру ще залишились і купити їх можна он-лайн, або у касі драмтеатру.

Радіо "Трек"

переглядів: 1198

Коментарі

30.03.2019 00:02 Eugene пише:
Сергій Бондарук 1979 року народження! Невже сорокарічного, досвідченого, "відомого усім" далеко не лише за "Господинею заїзду" актора все ще слід вважати занадто молодим?
31.03.2019 11:54 XXXL пише:
ЦЕ ж добре. Молодим можна бути і в 70.А лапки заберіть.


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку