У Рівному поставлять грандіозний мюзикл «Моя чарівна леді»
25.01.18
У Рівному поставлять грандіозний мюзикл «Моя чарівна леді»
27-28 січня прем’єра у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі. Актори театру планують подати глядачеві всесвітньо відомий романтичний сюжет у свіжому, яскравому та несподіваному баченні.

Для реалізації цього мюзиклу у Рівному спеціально запросили режисера, балетмейстера Максима Булгакова з Києва, який розказав, які проблеми хоче розкрити завдяки виставі:

- Є проблема певна зараз, гендерна, так би мовити. Бо жінки почали займатися не своєю справою, та й чоловіки роблять не свою справу. І ця вистава ставить запитання, для того, аби спробувати розібратися з тим, що має робити жінка, і які обов’язки лежать на чоловічих плечах.

Свій вклад у постановку мюзиклу внесли художниця Алла Локтіонова, народний артист України диригент естрадно-сифонічного оркестру театру Зіновій Крет. Головні ролі виконують актори Станіслав Лозовський та Оксана Муріна, Жанна Бичковська.

Мюзикл зазвучить на рівненській сцені у супроводі естрадно-симфонічного оркестру театру. Загалом у мюзиклі беруть участь понад 30 акторів, а також балетмейстери, учасники оркестру, робоча група режисера.

Керівництво театру очікує аншлаг, вже майже всі квитки продані. До слова, ціна квитка на це грандіозне дійство близько 100 грн.

Юлія Вознюк, Радіо Трек

переглядів: 1074

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку