У вересні в Рівному гастролюватиме театр з Черкас
09.09.15
У вересні в Рівному гастролюватиме театр з Черкас
Чуйного глядача черкаські актори шукають у Рівному. Завітати до нашого міста з 22 по 25 вересня колектив Черкаського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка змусила біда. Пожежа, яка охопила приміщення театру ще влітку, майже зруйнувала храм Мельпомени. Тож черкаські актори покинули рідне місто та вирушили на гастролі Україною. Рівне - перше місто, де актори показуватимуть свої найкращі вистави. Продовження теми - далі.

Після пожежі у середині літа Черкаський сзалишився без глядацької зали. Врятувати вдалося тільки сцену та адміністративну частину. Відтак, єдиний спосіб виживання для акторів - їздити на гастролі.

Рівне 1, Інеса Пославська, Артем Лаговський

Рівненські театрали не змогли залишитись осторонь біди колег. Адже чудово пам'ятають теплий прийом у Черкасах під час фестивалю "Сцена людства 2015".

РТБ, Тетяна Климчук, Микола Штемпель

До вибору репертуару для рівненського глядача театрали підійшли грунтовно. Виставу "Кайдашева сім'я" театрали зіграли вже понад 400 раз. 

Привезли і комедію Олексія Коломійця "Хто в домі господар",

а ще дві вистави - у ексклюзивній версії. Це "Сад Гетсиманський" Івана Багряного та "Дума про братів Неазовських"Ліни Костенко.

Насолодитись мистецтвом і водночас допомогти черкаським акторам можуть усі рівняни. Гастролі триватимуть з 22 по 25 вересня. Вартіть квитків становить до 70 грн. Більше про вистави читайте на сторінці черкащан.

переглядів: 4785

Коментарі

16.09.2015 21:25 Глядач пише:
на сторінці черкащан - пусто.
Яка мінімальна вартість квитків?


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку