Марія Фішелевич-Бойчишина
атристка драми

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі з 2022 року.
 
По закінченню у 2005 році Криворізького музичного коледжу прийшла до театру на посаду артистки хора, паралельно співала у церковному хорі.
Але театр поглинув Марію повністю, на інше часу не залишилось. Найкращі студентські роки - це навчання у Харківському національному університеті мистецтв ім. Котляревського, який закінчила у 2011 році.
Починаючи з  2005 р. 17 років працювала у Криворізькому академічному театрі драми та музичної комедії ім. Шевченка . дослужилася до артистки драми майстра сцени. Паралельно ходила на кастинги, приймала участь у зйомках кіно, музичних кліпах, рекламі та соціальних відеороликах у Києві, Харкові, Дніпрі, Кривому Розі. Проте, якщо доведеться обирати між кіно та театром, Марія переконана, обере тільки театр: "Театр - це моє життя. Ніколи не замислювалася над вибором професії, з дитинства вже знала, що стану акторкою. Театр дає відчуття свободи, сили, натхнення. З кожною новою роллю відкриваю нові грані себе. А переїхавши до Рівного, нарешті відчула, що я вдома."
Серед нагород актриси 

      2011 рік - краща жіноча роль у виставі "Дуже проста історія" Марії Ладо за роль Дашки в номінації НАДІЯ СІЧЕСЛАВНИ у конкурсі  "СІЧЕСЛАВНИ 2011"
      2014 рік - краща жіноча роль у виставі "МАТИ-НАЙМИЧКА" Т.Шевченка за роль Ганни у конкурсі "СІЧЕСЛАВНИ 2014"
      2018 рік - краща жіноча роль у виставі "Безумна Еллі і Велеикий брехун"" А. Івасіх за роль Еллі у конкурсі "СІЧЕСЛАВНИ 2018"
      2014 рік - кращий дует з Микитою Блюдо у виставі "МАТИ-НАЙМИЧКА" Т.Шевченка за роль Ганни і Марка у конкурсі "HOMOLUDENS-2014"

Ролі у виставах


ЗЕРНОСХОВИЩЕ - Машка