12.02.06
Режисер Олександр Олексюк: “Якщо людина здатна посміятися над собою, у неї є майбутнє”
Постановник “Сорочинського ярмарку” зізнався у коханні до Рівного і запросив усіх на Театральну площу в суботу

Грандіозне шоу з нагоди відкриття нового театрального сезону нашого міста розпочнеться у суботу, 21 жовтня, о 16.30 на площі перед облмуздрамтеатром. Актори театру продефілюють по червоній килимовій доріжці, а найкращі з них отримають нагороди на театральному вечорі. У неділю ж глядачі зможуть побачити прем’єру вистави “Сорочинський ярмарок”.

На три дні прем’єри вистави “Сорочинський ярмарок” — 22, 26, 29 жовтня — усі квитки вже розкуплені, адже коштують вони відносно недорого: від 8 до 20 грн, і дирекція театру намагається поки що тримувати ціну. Підвищений попит на виставу директор Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру Володимир ПЕТРІВ пояснює любов’ю глядачів до творів українських класиків:
— Режисер-постановник “Сорочинського ярмарку” Олександр Олексюк сам її запропонував, і ми погодилися, бо музичні твори гарно сприймаються глядачем, на постановки української класики завжди є попит. Для вистави у цеху нашого театру спеціально пошили 120 стилізованих костюмів, жоден з яких не повторюється. Сценограф і художник по костюмах Сергій та Наталія Ридванецькі так само як і режисер запрошені з Черкаського облмуздрамтеатру імені Т.Г.Шевченка.
Режисер-постановник Олександр ОЛЕКСЮК розповів, чому зупинив свій вибір на “Сорочинському ярмарку”:
— Людям хочеться відпочити від кримінальних та мильних фільмів по телевізору, відчути той український гумор, який завжди ставав у нагоді за будь-яких життєвих обставин. Адже якщо людина здатна посміятися над собою, у неї є майбутнє. Зараз я працюю у Черкасах, але ставлю виставу тут, бо Рівне — це моє кохання. Я тут починав і як актор після училища, і як режисер.
З відкриттям театрального сезону колектив розпочне роботу над виставою німецького драматурга Роланда Шиммельпфенніга “Жінка з минулих часів”. Постановку цього твору здійснюватиме відомий режисер з Києва Олександр Дзекун, знаний рівнянами з постановки “Берестечка”. “Жінка з минулих часів” — це вистава для п’яти акторів. Щоб отримати дозвіл на постановку, довелося зв’язуватися з автором п’єси у Німеччині. У планах театру також постановка Володимира Петріва “Чайка” за А.Чеховим та комедія у постановці режисера Олега Мосійчука.

Зоряна ГОШОВСЬКА

ОГО  від 19.10.2006

переглядів: 1948

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку