ІСТОРІЯ ОДНОГО СОБАКИ
ІСТОРІЯ ОДНОГО СОБАКИ
Оксана Гриценко
театральний експеримент

Якщо ви хочете стати свідками театральної кухні, а саме поспостерігати за процесом народження вистави на етапі читання п'єси, тоді вам не можна пропустити цю подію! Імпровізуватимуть ваші улюблені актори.
Квитки 100 грн тут https://widget.kontramarka.ua/.../widget257s.../widget/index

Про що? Журналіст-антикорупціонер під час розслідування випадково стає собакою і шукає шляхів знову перетворитися на людину. Але, не відомо чи стане він кращим у людській подобі.
Про драматургиню: Оксана Гриценко – журналістка, драматургиня. Народилася в Чаплинці, на межі Херсонщини та Криму. Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальностями політологія та журналістика. Працює в журналістиці, переважно англомовній. П’єси пише з літа 2019 року. Учасниця «Тижня актуальної пʼєси» 2019 року, випускниця курсів «Школа швидкої драми» театру PostPlay та авторського курсу Наталії Блок у Культурному центру «Печерськ».

Коментарі

16.03.2023 13:22 Галина пише:
Добрий день, шановне товариство. Знаю, що знову напишете, що я щось не зрозуміла, що до мене щось туго доходить, але все-таки свій відгук я залишу.
Я приходжу в драмтеатр не одна, а з групою співробітників , нас зазвичай 10-15 чоловік. І тому мені часто доводиться вислуховувати "приємні враження" про наші вистави. І скажу вам, що нам набридло слухати матюки зі сцени. Нам їх вистачає в тяжкому реальному житті. Невже це все не можливо зробити делікатніше? Хтось з вас читав Остапа Вишню, як його бабуся сварилася? Почитайте і поучіться. Виставу вашу не рекомендую нікому, а порекомендую ляльковий театр і його "Колостворення", порекомендую "Лісову мавку", а також нашу філармонію, гроші однакові, а естетики життя набагато більше. Колись одна ваша актриса в своєму інтерв"ю сказала, що колись до театру готувались: приходили в красивих платтях і костюмах, з зачісками , з вишуканим прикрасами. Бо дійсно, театр це був театр. То з таким відношенням до глядача у вас скоро будуть ті, кого ви виховуєте своїми виставами плюватись прямо у фойє. Я висловила не тільки свою думку, а й тих з ким я була в цей день на вашій виставі. 3 ряд 14 місце.
04.04.2023 08:44 Вадим пише:
Дякую,пані Галина. Прочитав вашу рецензію на виставу та вирішив, що потрібно її відвідати.
06.04.2023 22:18 Дарія пише:
От саме завдяки коментарю Галини також відвідаю цю виставу. ????
Театр залишається театром, суспільство змінюється. Не думаю, що почувши матюк у виставі неодмінно захочу плюватись у фойє або в іншому приміщенні театру. Всім хто працював над виставою хочу вже сказати, що ви молодці і чудові люди. Дякую вам!
21.04.2023 16:05 Інна пише:
Галина, можливо Ви і праві...але матюки-це теж частина життя. А зараз ,вибачте, без мату ніяк неможливо реагувати на те, що ми бачимо. Це, як глядач, я пишу. Можливо варто все-таки такі вистави для "свого" глядача робити з поміткою 16+, андеграунд.Театр намагається бути сучасним, та глядач Не готовий до того.В мистецтві немає бути обмежань. Глядач не повинен диктувати режисеру, що йому ставити. Врешті-решт є вистави в церкавах, сектах...можливо не з такими професійними акторами, але дуже правильні. Мені висиава сподобалась. Один бачить тільки матюки, а другий глибоку філософіє крізь ті матюки. Коли в "Зерносховищі", кидаючи муляж ракети, Жанна Бичковська або Бульботко, забула ім'я, кидають ракету за словами:"Як ви нас заї...ли!", то, вибачте, це Крик Душі, і інакше ти не висловиш цей гнів і відчай. Мат-це частина вже нашого життя. Особливо зараз. Я не бачила ,нажаль, виставу...але я думаю після вашого коментаря я точно на неї схожу. Подруга в захваті повному була саме від цієї вистави.
18.10.2023 17:18 Світлана пише:
Дякую ,Вам пані Галина.Повністю з Вами згідна .
і скажу Вам ,що навіть коментувати цю виставу ,я відмовляюсь .Виставу також не рекомендую нікому,
25.11.2023 08:55 Катерина пише:
Чесно кажучи, після прочитаних відгуків , я думала що вистава так собі... Але з перших хвилин перегляду була приємно вражена!!! Дуже емоційна та цікава вистава! Дякую за такі емоції під час перегляду. Обов'язково прийду ще раз.
07.12.2023 13:39 Юлія пише:
Купила білет, але не можу зрозуміти тривалість вистави


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку