Білосніжка та 7 гномів
Білосніжка та 7 гномів
Казка-мюзикл

 

Сценічна редакція –  заслужений артист України Станіслав Лозовський
Аранжування – заслужений артист України Станіслав Лозовський
Сценографія – А.Пілюгіна
Балетмейстер – Олександр Віюк
Звукорежисер – заслужений працівник культури України Богдан Сівак, Андрій Вавринчук
Художники з освітлення – Микола Андреюк, Валерій Манчук
Помічники режисера – Олександр Лоєвський, Галина Шарко

 Музика на основі ірландських народних пісень

Дійові особи та виконавці:


Гноми - артист драми Олег Пшин,   артист драми Віталій Головецький ,   артист драми Володимир Федінчук,   артист драми Давид Стеблюк,   артист драми Сергій Корнейко ,   заслужений артист України Сергій Бондарук,   артист балету Віталій Малафей,   Ігор Маркевич
Білосніжка - артистка драми Жанна Бичковська,   артистка драми Анастасія Фролова
Королева - заслужена артистка України Ніна Ніколаєва,   артистка драми Оксана Муріна
Головний виконувач королівських бажань - артист драми Юрій Ширко,   артист драми Дмитро Пшечук
Мисливець, Лісник - артист драми Віталій Зубченко,   артист драми Андрій Шевчук
Кактус - артистка драми Наталія Боярська,   артистка драми Катерина Лапіна
Ромашка - артистка драми Оксана Островська,   артистка драми Наталія Тертичка
Принц - артист балету Ярослав Чевелюк,   артист балету Дмитро Москалик
У масових сценах - Артисти балету,   Артисти балету
Голос чарівного дзеркала - заслужений артист України Віктор Янчук

 

Коментарі

Сторінки:  <попередня  1  2
24.12.2019 19:24 Вікторія пише:
Вистава дуже сподобалась. Запальні танці гномів, ногами стукали і руками плескали разом з ними. Рекомендую і дітям, і дорослим. Дякую!!!
24.12.2019 22:47 Алла пише:
Дуже гарна новорічна вистава!!! Ви великі молодці! Всі в захваті - і дорослі і діти!
25.12.2019 09:11 Тетяна пише:
Скажіть будь ласка ми маємо квитки на казку на27.12 Чи можна з цим квитком приїхати на інший день?

26.12.2019 15:48 Тетяна пише:
Скільки коштує квиток?
26.12.2019 17:13 Лиля пише:
Дуже сподобалась казочка. Ксенія Муріна, для мене ця актриса, яка у душі моїй пройшла шлях від повного несприняття її до захоплення. І з кожною виставою воно збільшується. Вона як подарунок, який потрібно відкривати у декілька етапів.Але те, що у середині вразить. Дуже сподобалась у ролі злої Королеви. Цікавий образ створила. Хоча не зразу упізнала її. І сама вистава сподобалась. Хотілось би, щоб вона увішла у репертуар вистав для діток, а не тільки новорічною була. Бо вже хочеться передивитись. Зачарували горщики з квітками-так мило, така оригінальна ідея. І радник, і гноми звичайно. Білосніжка дійсно Білосніжкою була у білому сніжному вбранні. Єдине, що хотілось би-щоб повернули хороводи навколо ялинки, і дітки знову у костюмах приходили, як колись.А ще Дід Мороз був отакий великий, СПРАВЖНІЙ.Одним словом, думаю, всім сподобалось! І нам так само! Дякуємо за чудове свято!
26.12.2019 20:00 Алла пише:
Школярі Костопільщини дуже вдячні за Новорічне дійство та неперевершену гру акторів вистави "Білосніжка та семеро гномів" (25.12 2019, 14.00) Ви - супер. Черговий раз переконуюсь, що Ваш театр - найкращий.
26.12.2019 22:12 Альона пише:
Якщо є абонентський квиток від профспілки, дитині буде 5 років, супроводжуючому необхідно купувати квиток? І як з місцем, на абонентському квитку не вказано.
26.12.2019 22:31 Вдячна глядачка пише:
Хочу подякувати всім, хто доклав руку ( і ❤️) за новорічну виставу, котру з дітьми сьогодні відвідали. В ній було чудово все. І відео ролик на початку, і шикарна королева, і гноми в кілтах))))...за номер гномів з стаканчиками - це бомба, супер.
Дяка окрема акторам, що вітали нас у фоє театру.
Маю за щастя відвідувати ваш театр.
P.S. Було цікаво дітям і дорослим, але діток 2-3 років ведіть в ляльковий.
28.12.2019 20:49 Рустаи пише:
Мені потрібно 2 квитка на білосніжку в неділю на 11 годин.Хото може допомогти?
02.01.2020 18:00 Елена пише:
Вистава сподобалася. А ось виступ перед виставою це жах. Батьки Ви прийшли на виставу, чи дітей привели? Дитина не могла протиснутись, щоб щось побачити. Організатори могли б звернути на це увагу, и попросити батьків звільнити місце.
02.01.2020 18:35 Нумікіт пише:
Відвідали новорічне видовище і виставу 1 січня! Отримали той позитив та приємні емоції, за якими йшли. Вистава така приємна, цікава, легка. Гарне музичне оформлення, спів Білосніжки, танці і співи гномів. Завжди у дійових особах та виконавцях намагаюся розпізнати наших акторів, тож дуже рада була бачити Сергія Бондарчука (Гном і Дзідзьо на Новорічному дійстві, чи не так?), Олега Пшина (він і справді мені найголовніший серед Гномів) і Олега Ягелюка (який милий Бурчун, і не менш милий Клоун на Новорічному дійстві!). У Королеви надзвичайно красива сукня була! Також у Раднику Королеви я розпізнала Ігоря Ніколаєва? Але його, чомусь, Ви не написали у дійових особах та виконавцях (чому?). З 2018 року театр поповнився новими акторами, які також були задіяні у виставі про Білосніжку, але про них так мало написано на веб-сторінці театру, хотілося б дізнатися більше. Якщо це можливо, то поповніть, будь ласка, інформацію про них.
У Дідові Морозі на Новорічному дійстві я розпізнала Віктора Янчука, надіюсь, я не помилилася. Такий справжній Дід Мороз був! І костюм, і голос! Дуже класно! Ви створили казку та настрій не тільки для дітей, а й для їхніх батьків.
Також згідна з коментарем попереднього дописувача, Лілі, щоб якщо це можливо, то вистава про Білосніжку увійшла у репертуар Ваших вистав, а не тільки новорічною була. І взагалі, якщо це можливо, то чи можна, щоб серед Вашого репертуару були вистави для дітей? Бо в ляльковому театрі, на мою думку, вони розраховані більше на дітей дошкільного віку, аніж середнього шкільного. А може, я так суджу, бо дуже люблю наш драмтеатр і мені на стільки до вподоби його актори, що я ладна усі вистави у їх виконанні дивитися )))
Пишучи відгук про цю виставу, не можу не згадати минулорічну новорічну виставу про Зелену Бороду. Вистави дуже різні і їх не можна порівнювати, і я Вам вдячна за Білосніжку, емоції, позитив, проте Казка про Зелену Бороду мене як дорослого захопила значно більше: незнайомим сюжетом, «спецефектами», Акроробатом, який «чудеса» на сцені творив, і Дідом Морозом наприкінці вистави, у якого в повітрі на сцені подарунки переміщалися.
03.01.2020 19:18 Наташа пише:
Дякуємо за виставу! Враження - супер!!! Задоволені і діти, і дорослі!
03.01.2020 22:42 Irina пише:
Доброго дня, підскажіть 4 січня 2020 року на 11 годину вистава буде ?
05.01.2020 13:35 Vlad пише:
Сколько по времени идёт спектакль???
05.01.2020 20:24 Катя пише:
Була вчора на виставі з дітками, казочка неймовірна! Але трохи зіпсувала загальне враження жіночка, яка сиділа в ложі і хвилин 10 знімала зі спалахом! своїх дітей які сиділи спереду неї.. ніхто з працівників не зробив зауваження, навіть один гномик підійшов і щось їй сказав, але ніякої реакції крім сміху не було..це дуже заважало тому що ми сиділи в партері і цей спалах постійно бив в очі збоку, особливо під час того коли світло на сцені вимикалось..
09.01.2020 09:11 До Нумкіт пише:
Дякуємо вам за відгук і за те, що ви з нами у глялацькій залі!
У виставі задіяні лише ті актори, які вказані, як виконавці ролей. Щодо молодих акторів, то не виключено, що одного з них ви й сприйняли за Ігоря Ніколаєва. Тому дякуємо за пораду. Розповімо про молодь трошки більше.
10.01.2020 11:56 Ірина пише:
ГО "Чути завжди" дякує адміністрації драмтеатру за можливість безкоштовно відвідати Новорічне видовище. Білосніжка та 7 гномів і отримати масу чудових емоцій. Ви подарували казку не тільки дітям але й батькам. Всім дуже сподобалося . Дякуємо , що робите добрі справи.
10.01.2020 12:45 Тетяна пише:
Можна ще якось придбати один квиток на сьогодні, дуже потрібно
10.01.2020 13:09 Татьяна пише:
Доброго дня, можна десь придбати ще один квиток на сьогодні, дуже потрібно.
Сторінки:  <попередня  1  2


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку