Гастролі Театру ім. М. Заньковецької
Гастролі Театру ім. М. Заньковецької
Оперета

«Гуцулка Ксеня» з незмінним успіхом у публіки йде на заньківчанській сцені вже 20 років! Дещо іншим став склад виконавців з часу прем’єри 26 липня 1997 року, але незмінною залишається чарівність, романтика, легкість її відомих кожному українцеві мелодій, й, звичайно, талант й краса головної героїні, помножена на професіоналізм її партнерів по сцені.

Постановкою романтичних оперет «Гуцулка Ксеня» та «Шаріка» Театр ім. Марії Заньковецької повернув галицькому глядачеві призабуту традицію початку ХХ століття – насолоджуватися красою опереткового жанру зі сцени професійного драматичного театру, а також ім’я одного з найвідоміших творців української оперети – Ярослава Барнича.

Родом з Коломийщини, Барнич присвятив життя українській театральній та музичній сцені як викладач, композитор, диригент та скрипаль (1915-1944 рр.), з 1949 року місцем його постійного проживання, творчої та педагогічної діяльності були Сполучені Штати Америки. У жовтні цього року Театр імені Марії Заньковецької гастролював саме з «Гуцулкою Ксенею» американськими мегаполісами, публіка тепло приймала українців.

Запрошуємо на «Гуцулку Ксеню». Українська карпатська красуня, яка щирістю почуттів та веселим сміхом причарувала заокеанського мандрівника – є ніби символом краси, таланту, музичності українського народу. Історія про її щасливу любов полонить серця глядача, дозволяє відчути тепло українських Карпат.

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку