Журналісти повернулися на сцену Рівненського театру
28.06.12
Журналісти повернулися на сцену Рівненського театру
Рівненські журналісти знову вийшли на сцену. В Рівненському академічному блмуздрамтеатрі вже учетверте відбулася благодійна вистава за твором Марка Кропивницького «Пошились у дурні». Традиційно всі зібрані кошти направили для онкохворої дитини.

Цього разу «майстри пера» виступали для працівників ВАТ «Волинь-цемент». На виставу зі Здолбунова приїхали понад 500 осіб. Підприємство перерахувало 25 тисяч гривень. Ще 5,5 тисяч глядачі пожертвували до спеціальних скриньок, що знаходилися у фойє театру.

У виставі грали редактор газети «Вісті Рівненщини» Василь Бурченя, голова Незалежної медіа-профспілки Сергій Штурхецький, редактор відділу культури «Рівне Вечірнє» Андрій Матвіїв, журналіст порталу ogo.ua Юрій Дюг, журналіст телеканалу РТБ Оксана Жужельська, телеведуча «Рівне-1» Людмила Савонькіна та автор цих рядків. Також були задіяні актори театру та оркестр. 

Зібрані кошти передали на лікування маленького пацієнта онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні Сашка Мартинюка, якому немає ще й двох рочків. Після вистави на сцену вийшов його батько, який не стримуючи сліз щиро подякував керівництву і працівникам «Волинь-цементу», а також журналістам-акторам, які разом у підсумку зібрали для його малечі понад 30 тисяч гривень.

Медійники грали благодійну виставу вже вчетверте. Вперше вийшли на сцену торік із нагоди свого професійного свята у рамках проекту «Журналісти змінюють професію». Він став одним із етапів доброчинної акції «Подаруй можливість жити», який спрямований на допомогу дітям, хворим на рак. Загалом окрім трьох виступів на сцені рівненського облмуздрамтеатру, журналістський аматорський колектив торік виступив ще й у Кузнецовську. Тоді у якості глядачів були працівники Рівненської АЕС.

Всього за 4 вистави журналісти зібрали понад 135 тисяч гривень. Невдовзі планується і п’ятий виступ – у м. Дубно.

"Пошились у дурні", щоб подарувати життя і перемогти (+ВІДЕО)

Зверніть увагу:

Сашко Мартинюк народився з хворою ніжкою і потребує заміни частини кістки в гомілці. Крім того, взимку в нього діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Водночас в родині з онконедугою бореться і бабуся Сашка. Щоб врятувати життя онука, вона відмовилася від дорогих медпрепаратів і всі гроші віддає на лікування дитини. Наразі Сашко Мартинюк проходить курс лікування в онкогематологічному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні.

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Мартинюка Олександра.

take.info

переглядів: 2335

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку

 

Читайте також: