29.10.15
Рівненський облмуздрамтеатр після гастролей в Польщі чекає поляків у Рівному (ВІДЕО)
Рівненські актори повернулися з Польщі. Нещодавно на сцені Нового Театру у місті Забже рівняни показали виставу «Останній строк». Зараз же вони чекають приїзду польських колег до нашого міста. Вже першого листопада на малій сцені драмтеатру іноземні гості покажуть п’єсу «Ясьо або Польський жарт».

Останній строк. Так називається вистава, яку презентували рівненські актори на сцені Нового Театру у місті Забже. Основна сюжетна лінія -  зустріч матері зі своїми дітьми перед смертю. Показ української постановки став супроводжуючим заходом до 15  ювілейного Загальнопольського фестивалю сучасної драматургії «Представлена реальність». Актори розповідають, що неабияк хвилювалися, адже серед глядачів україномовних практично не було.

"Сфера-ТВ",  Любов Данча, Роман Шикунець

РТБ, Галина Баранчук, Назар Мідріган

Актори з Польщі Забжанського Театру Нового порадують виставою рівненських шанувальників. Театрали покажуть комедійну виставу "Ясю або польський жарт" в рівненському обласному музичному театрі.Рівне 1, Валерія Степанова, Юрій Кобів

Спочатку, актори рівненського театру завітали з виставою "Останній строк" у польське місто Забжа, а тепер польський театр гастролюватиме у Рівному з виставою "Ясю або польський жарт". У своєму дійстві актори розмовлятимуть польською мовою, проте організатори впевнені, що зрозуміють головну думку твору навіть ті, хто нею не володіє.

Актори Рівненського театру задоволені візитом в місто Забжа, та з нетерпінням чекають польських театралів у гості.

Забжанські актори радіють, що матимуть можливість зустрітися з рівненською публікою, та сподіваються, що вишукана рівненська публіка оцінить їхню працю.

Рівне - єдине місто в Україні, яке забжанські актори відвідають в рамках цього туру. А сама вистава відбудеться 1 листопада.

переглядів: 1275

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку