21.10.11
14 червня у Рівному — прем'єра благодійної вистави "Пошились у дурні"

Рівненські журналісти продовжують готуватися до благодійної вистави "Пошились у дурні". Тепер репетиції вже проходять з оркестром та у костюмах.

Наступив період активних репетицій: в костюмах, з оркестром, з реквізитом… Але як же працювати з реквізитом, коли в руках текст?! Як партнер побачить очі, коли вони в ролі?!", — пише у своєму блозі відомий рівненський актор Станіслав Лозовський.

"Ті з новоспечених акторів, які вже “купаються“ як не в ролях, то принаймні в текстах, дають свої поради, як його вивчити: дехто радить замкнути виконавця на ніч у театрі разом з текстом – буде час попрацювати. Дехто радить прив'язати нашу відому театральну вівчарку Каю до ноги і, коли слова забуватимуться, собака з докором, але ніжно покусуватиме актора за ногу... :)"

"Почалося все із зустрічі з оркестром: мало того, що режисер постійно вимагає з ним спілкуватися зі сцени, так ще й співати доводиться. Коли пройшов перший шок від такої перспективи, почали вимальовуватись музичні епізоди вистави. Шкода, що так мало співатимуть журналісти зі сцени, але добре, що хоч взагалі співатимуть (хай подробиці залишаться сюрпризом для глядачів) :)", — продовжує його колега, актриса Ніна Ніколаєва.

ogo.rv.ua

переглядів: 3112

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку

 

Читайте також: