Рівненський облмуздрамтеатр поїде у Москву по
16.05.13
Рівненський облмуздрамтеатр поїде у Москву по "Вєнєц"
ктори Рівненського музично-драматичного театру поїдуть у Москву змагатися за головний приз міжнародного фестивалю камерних театрів "Славянский Венец". І хоч наш театр далеко не камерний, у його репертуарі є вистави, поставлені на затишній малій сцені. Одна з найкращих таких постановок — драма "Останній строк", яку рівняни й повезуть до Москви. До слова, вистава вже пройшла серйозний відбір з кількох десятків постановок, тому стане однією з 11 конкурсних робіт фестивалю.

Цей фестиваль є вже десятим за ліком, відбувається він у Московському драматичному "Театре на Перовской" за підтримки уряду Москви раз на два роки. Цього року змагатися за "Вєнєц" будуть колективи з Росії, по два театри з Болгарії та України (окрім рівненського, ще харківський), по одному з Молдови, Білорусі, Чехії.

Вистава "Останній строк" — постановка Володимира Петріва за п'єсою Валентина Распутіна. Особливістю рівненської вистави стало те, що події з Сибіру перенесено на Полісся (відповідно, сибірський акцент замінюється на поліську говірку), а головну роль літньої Старуні виконує молода актриса Ніна Ніколаєва.

"Рівне вечірнє", Андрій Матвіїв

переглядів: 1395

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку

 

Читайте також: