У Рівному театр з Житомира покаже
01.04.13
У Рівному театр з Житомира покаже "Украдене щастя" під музику "Дахи Брахи". УВАГА! ГАСТРОЛІ ПЕРЕНЕСЕНО НА ТРАВЕНЬ!
У Рівне 14 травня завітає Житомирський обласний академічний музично-драматичний театр. Для дорослих покажуть "Украдене щастя", а юним глядачам - казку "Муха-Цокотуха".

Виставу "Украдене щастя" за мотивами п'єси І.Франка "Украдене щастя" у постановці Житомирського академічного театру ім. І. Кочерги відрізняє гіпертрофованість даної теми. Режисер навмисне залишає поза увагою усі побутові моменти п’єси, і робить ставку, беручи до уваги лише психологію людських почуттів, емоційний стан кожного героя, їх живий оголений нерв.
Яскраве пластичне вирішення масових сцен вистави підкреслює особливість постановки, лаконічність художнього оформлення не відволікає від головного об’єкту – любовного трикутнику, де кожен захищає і виборює своє щастя.
Костюми героїв стримані і водночас відверті, музичне оформлення – влучне і неповторне, сміливе і живе, немов іще одна діюча особа на сцені, музика етно-гурту «Даха Браха».
Усе це створює особливу виставу в стилі етно-модерн. На рівнян чекає дійсно сучасний погляд на українську класику! Вартісь квитків 10-35 грн. Початок о 19.00.

Катерина Щербаченко, ОГО

У Житомир Рівненський облмуздрамтеатр привіз "Наполеона та корсиканку"
Рівненський «Наполеон і корсиканка» зібрали повен театр житомирян. ФОТО
Житомирський облмуздрамтеатр гостив колег з Рівного (ВІДЕО)

переглядів: 2514

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку

 

Читайте також: