У Рівненському облмуздрамтеатрі фотохудожник презентував екстремальні Карпати
25.03.13
У Рівненському облмуздрамтеатрі фотохудожник презентував екстремальні Карпати
22 березня у фойє театру відкрилася виставка світлин фотохудожника Анатолія Мізерного «Одвічна магія Карпат». У більш ніж півсотні світлин автор розкриває невідомі куточки українських гір, культуру та побут їх мешканців.

Як розповів на відкритті виставки Анатолій Мізерний, цих фотографій був відзнятий під час мандрівок до Карпат.

— Ми не завжди торували відомими маршрутами, а обирали екстремальніші шлях, — зізнався автор. — Тому зазнімкував невідомі краєвиди та пейзажі. Окрім того до циклу світлин увійшов побут та звичаї горян.  У кожного своя особлива дорога до Карпат, яка має лише початок… І обов’язкове продовження… Для когось достатньо туру вихідного дня, аби на мило зафіксувати своє перше, а може, не доведи Господи, останнє сходження, щоб потім при нагоді вихвалятися: я там був… А для іншого це підняття на вершину триває все життя і з кожним походом усе сильніш і сильніш відчуваєш, що найкращі ті гори, у яких ти ще не бував… Для мене Карпати це: відчуття Свободи, Хоткевич і Миколайчук, перша «Червона рута», знайомство з Михайлом Івасюком та мольфаром Іваном Нечаєм, Білий і Чорний Черемош, буковинські та франківські Розтоки, музей Івана Франка у Криворівні, це — Снятин, Кобаки і Кути…

На відкритті виставки присутні поринули в магію Карпати завдяки унікальним карпатським мотивам, які виконав на автентичних інструментах рівненський музикант Андрій Ляшук.

http://vse.rv.ua

переглядів: 1907

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку

 

Читайте також: