На прем’єру вистави
22.03.13
На прем’єру вистави "Тіні забутих предків" у Рівному розкупили всі квитки
23-24 березня Рівне побачить прем’єру - драматургічну повість за п’єсою М. Коцюбинського «Тіні забутих предків». Вистава обіцяє стати яскравою подією в мистецькому житті міста та далеко за його межами. Автентичні костюми, музичні інструменти, реквізит, привезений з карпатських узгірь, яскраве музичне та пластичне оформлення у поєднанні з серйозними акторськими роботами у режисерському вирішенні Ігоря Бориса - усе це дає підстави сподіватись на появу якісного театрального дійства на рівненській сцені.

- Особливо приємним є той факт, що рівняни довіряють рідному театру, адже заздалегідь викупили квитки на прем’єрні вихідні, - розповіла OGO.ua керівник літературно-драматичної частини Рівненського академічного музично-драматичного театру Ірена Боровець.

Унікальність постановки з гуцульським сюжетом у тому, що окрім досвідчених іменитих акторів (а у виставі задіяний увесь творчий склад театру з оркестром та балетом включно) на сцену вийде четвірко юних акторів, спеціально запрошених для участі у «Тінях забутих предків». Вони виконуватимуть ролі головних героїв у дитинстві. Так, малого Івана Палійчука гратиме Юліан Петрів та Максим Остап'юк, юну Марічку Гутенюківну - Дарія Ковтонюк та Єлизавета Климішина. А у ролі Палагни у дитинстві на сцену вийде Юлія Стрілецька. Її гру рівняни вже впродовж кількох років спостерігають у драмі за п’єсою В. Распутіна «Останній строк».

- Появу нової вистави на рівненській сцені супроводжуватиме ряд мистецьких заходів, - каже Ірена Боровець. - Зокрема на 22 березня о 17.15. у фойє театру відкриється виставка світлин фотохудожника Анатолія Мізерного «Одвічна магія Карпат». Цього ж дня, у п’ятницю 22 березня, о 18.00 відбудеться здача вистави «Тіні забутих предків». Вартість квитків - 20 грн. Квитки можна придбати у касі або в адміністраторів театру. Що ще чекає на рівнян, які завітають на прем’єру, наразі залишимо у таємниці.

Ще одна добра театральна традиція матиме місце у квітні – обмінні гастролі між Рівне та Житомиром. Рівненський театр гоститиме житомирян 4 квітня з казкою «Муха-Цокотуха» та виставою «Украдене щастя» за мотивами п'єси Івана Франка. Вартість квитків 10-35 грн.

ОГО, Катерина Щербаченко

переглядів: 2859

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку

 

Читайте також: