Біля Рівненського облмуздрамтеатру вкорінились сакури
08.06.18
Біля Рівненського облмуздрамтеатру вкорінились сакури
20 квітучих деревець, подарованих посольством Японії, днями висадили вздовж театру. Рівне стало одним з 20 міст України, які отримали такий подарунок від "країни сонця, що сходить". Урочиста висадка дерев, котрі є одним із символів Якпонії, була присвячена 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною. Ми у театрі сподіваэмося, що незабаром тут з'явиться театральна алея, яка стане улюбленим місцем відпочинку рівнян.

Руслан Савуляк, Ігор Прокопчук, Телеканал UA: Рівне

У 2018 році виповнюється 25 років з часу встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною. З цієї нагоди Посольство Японії розпочало компанію із висадження дерев сакури, яка є символом країни, по всій території України. Одним з 20 міст, де згодом зацвіте "японська вишня", стало Рівне.

Вчора, сьомого червня 2018 року, міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся із Першим секретарем Посольства Японії в Україні паном Ацуші Вакуі.

Під час офіційної зустрічі пан Вакуі повідомив, що він вперше у Рівному, від нашого міста у нього склалося приємне враження. Міський голова та Перший секретар Посольства Японії в Україні обговорили можливості подальшої співпраці.

Пан Ацуші Вакуі відзначив, що є великий потенціал для інвестицій у Рівне.

Після офіційної зустрічі Перший секретар Посольства Японії в Україні пан Ацуші Вакуі та міський голова побували на алеї сакур, яка віднедавна з’явилася поблизу облмуздрам театру. І символічно спільно підлили саджанці, подаровані Посольством Японії в Україні.

Обидві сторони висловили сподівання, що невдовзі ця алея стане одним із улюблених місць відпочинку рівнян та гостей міста.

За матеріалами http://rivne1.tv

Юлія Пюро. Павло Невесенко, Сфера ТВ

переглядів: 875

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку