Клітка. Мала сцена
Клітка. Мала сцена
за О. Костинським
Зоологічна фантазія для дорослих
Тривалість: 2 год
16+

Автор сценічної версії - Олена Мельничук 
Переклад В. Бойка
Музика  - К. Яворського

Режисер-постановник - Олена Мельничук
Художник-постановник - Наталія Руденко-Краєвська
Балетмейстер-пластеограф -  Олександр Віюк

Прем'єра -  17 січня 2019 року

У пташиній клітці опиняються замкнутими три пташки. Всі вони різні не тільки за забарвленням, але і відрізняються характерами.
Два самця і самочка змушені уживатися на невеликій площі клітки... Як складуться стосунки співмешканців, які переживають життєві ситуації цілком притаманні світу людей, дізнаєтеся переглянувши виставу.

Дійові особи та виконавці:


Альберто Гордовитий - артист драми Віталій Зубченко,   артист драми Сергій Корнейко
Вертуха - артистка драми Вікторія Клєщенко-Пилипчук,   артистка драми Анастасія Лисенко
Дудик - заслужений артист України Сергій Бондарук,   артист драми Дмитро Пшечук

Фото до вистави

теги: Клітка
 

Коментарі

28.02.2019 06:15 Вікторія пише:
Як довго йде вистава?
12.03.2019 17:11 Тетяна пише:
Виставу "Клітку" переглянули усім колективом напередодні 8 Березня. Враження отримали колосальне. Вистава потужна. Надзвичайно сильне враження справляють відверті сюжети, подібні, як у реальному житті. Хочеш вирватися із клітки, але вагаєшся, бо не завжди знаєш, що чекає тебе попереду.
Дякую акторам за їх гарну гру і пронизливий сюжет, бажаємо усім Вам творчих успіхів та широкої вдячної аудиторії шанувальників
19.03.2019 10:29 Валентина пише:
Відвідала театр 15.03.Я людина хвора і самотня, тому для мене похід в театр - спрвжнє свято.Багато кому театру вистачає у житті.Я ж дуже щаслива від того, що такий гігант творчої та інтелектуальної потужності є у нашому невеликому місті.Мала сцена просто вражає.Нарешті повіяло сучасністю та сміливістю. "Клітка" - просто шедевр. Троє акторів (всі безперечно заслуговують "браво!") щиро та емоційно передають драматизм і комедійність постановки.Дуже креативно виглядають елементи костюмів. Дякую всій команді талановитих людей своєї справи. Творчого натхнення та нових ідей!!!
19.03.2019 13:05 Roman пише:
12 квітня у Рівненському музично-драматичному театрі вистава "Собаче серце". Який театр(склад акторів) буде здійснювати постановку? Вибачте що не по темі. Дякую!
20.03.2019 11:19 Я так думаю пише:
Романе, це вистава не нашого театру. Тому інформації детальної і нема. Але все, що цікавить, ви віднайдете ось тут: https://concert.ua/uk/event/sobache-serce-rovno. Приємного перегляду
25.01.2020 16:54 Фефелова Наталія пише:
Чудова гра трьох акторів, які передали суть: якщо ти звикаєш до клітки, ти не скористаєшся навть дарованою свободою; обереш свободу - світ в твоіх руках!!!
Геть стереотипи! Ніколи не втраічай віру в себе і в своі можливості!
Дякуємо за грайливу Вертуху, за чубатенького і набридливо балакучого пустодзвона Гордовитого та витонченого Дудика. Детально продумані костюми: кліточна уніформа та іі елементи доповнюють суть вистави: оте яйце в клітці в уніформі - то вже майбутнє з "кліточим" мисленням!
Дякуємо за змістовний вечір 24 січня 2020 року!
25.01.2020 18:21 Галина пише:
24 січня з колегами відвідали виставу "Клітка". Ну дуже сподобалась вистава. Актори, декорації, музика- все на висоті. Актори молоді, але надзвичайно талановиті. Дякуємо.
28.01.2020 22:48 Алевтина пише:
Я теж відвідала виставу 24 січня. Враження від вистави дуже сильні. Глибина сюжету зачепила ого-го і "загнала" у роздуми. У виставі і справді продумано усе до дрібниць, навіть кінець, де Дудик виходить у фраці, а не у своєму "тюремному" повсякденному одязі! Роздумів від вистави дуже багато, і варіантів її розуміння теж не один. Дякую режисеру за такий задум і його реалізацію! Вистава "Клітка", в порівнянні з іншими, які є в репертуарі нашого театру, для мене дуже незвична і неординарна. Але вона крутезна, справді. Дякую усім, хто задіяний у виставі.


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку