ЧАРІВНІ ПИРІЖКИ ЧЕРВОНОЇ ШАПОЧКИ
ЧАРІВНІ ПИРІЖКИ ЧЕРВОНОЇ ШАПОЧКИ
С. Лозовський
весела музична казка

Ця незвична історія трапилася одного разу в лісі... Маленька Червона Шапочка, дізналась про те, що її бабуся захворіла. Вона спекла чарівні пиріжки, щоб допомогти старенькій одужати. Так-так, саме чарівні!

Дівчинка спекла їх вперше і сама, а коли щось хороше робиш сам і вперше - воно обов'язково буде чарівним! Про те, що ж сталося з Червоною Шапочкою у лісі і чим закінчилася ця незвичайна історія - дізнайтеся завітавши на виставу до нашого театру.

Режисер-постановник, балетмейстер, музичне оформлення -- заслужений артист України Станіслав Лозовський
Художник-постановник -  Анна Пілюгіна
Помічники режисера -  Олександр Лоєвський, Галина Шарко

Дійові особи та виконавці:


Червона Шапочка - артистка драми Жанна Бичковська,   артистка драми Юлія Крет,   Помічник режисера Галина Шарко
Вовк - артист драми Юрій Ширко,   артист драми Сергій Корнейко ,   артист драми Віталій Головецький
Заєць - заслужений артист України Сергій Бондарук,   артист драми Андрій Шевчук,   артист драми Володимир Сущ
Чахлик - заслужений артист України Андрій Куделя,   артист драми Остап Жежерун,   артист драми Микита Свинцицький
Баба Яга - артистка драми Вікторія Клєщенко-Пилипчук,   артистка драми Оксана Островська,   артистка драми Наталія Тертичка
Ліс, Слуги Чахлика, Бабуся, лікарі - заслужена артистка України Ніна Ніколаєва,   артистка драми Анастасія Фролова ,   артист драми Дмитро Пшечук,   артисти балету

 

Коментарі

19.12.2021 14:06 Ольга пише:
Мали за честь з синочком побувати на цій виставі. Враження просто незабутні! Ви найкращі!
02.01.2022 12:04 Нумікіт пише:
Кожного року ми в очікуванні візиту у наш драмтеатр саме на новорічну виставу. Попри те, що у місті є ляльковий театр, все ж новорічну виставу у драмтеатрі ми чекаємо більше.
Цьогорічна вистава «Чарівні пиріжки Червоної Шапочки» нам принесла не менше задоволення, ніж минулорічні. Я навіть не знаю, кого виставала захопила більше: мене чи дитину? Бо сюжет цієї казки нам добре знайомий, та все ж цікаво було побачити її на сцені нашого театру! Театральна постановка цієї казки не залишить байдужим навіть дорослого, а що вже казати за дитину. Вистава легка, позитивна, весела та смішна. Як завжди красиві декорації, в театрі на сцені все оживає. Дивлюся на артистів балету, які грають лісові дерева, а бачу перед собою справжній чарівний ліс, а не артистів на сцені. У цій виставі неймовірно все! А феєричний фінал із бабусею, як вона гопака танцювала, дуже повеселив і порадував (Ви з неабияким гумором підійшли до цього моменту, що дуже класно!).
Ви подарували мені найпозитивніші емоції від перегляду цієї вистави. З нетерпінням чекатиму ще )
09.01.2022 19:05 Олена пише:
Була з дочкою і внуком. Отримала справжнє задоволення. Внук (2 клас) прекрасно реагував, сміявся. Чудове музичне оформлення. Вітаю всіх!!!
09.01.2022 22:44 Анастасія пише:
Дякую Вам за гарно проведений час зі своєю сім'єю. Кожен відмітив собі героя: син - зайця, мама - чахлика, тато - їжачка :) як завжди прекрасна гра акторів і танці балету


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку