09.02.12
Актриси в декреті, на заміні — журналісти
Несподіване продовження отримав широко розрекламований влітку благодійний проект «Журналісти змінюють професію», в рамках якого представники рівненських мас-медіа грали у виставі «Пошилися в дурні», збираючи таким чином гроші на онкохворих дітей. Очевидно, виходило непогано, оскільки вже другий учасник проекту був змушений виходити вже на професійну сцену спільно з не менш професійними акторами.

Репортерка каналу «РТБ» Оксана Жужельська, котра зіграла у виставі роль гонорової Горпини, на прохання директора театру Володимира Петріва замінила актрис театру одразу двох складів цієї вистави, які через «цікаве становище» вже не могли брати участі у постановці. Скасовувати «Пошилися в дурні» було не можна, оскільки ця вистава, у свою чергу, вже замінювала раніше скасовану постановку в театральному репертуарі. Володимир Петрів наголошує, що журналістка впоралася з роллю бездоганно; незважаючи на піврічну перерву, проблем із текстом не мала. Таким чином, вона стала другим працівником ЗМІ, який ділив сцену разом з досвідченими акторами — першим був автор цих рядків, який ще влітку вживався у роль алкоголіка Ничипора на виїзних показах у Клесові.

 

 

Сам же театрально-благодійний проект, створений силами як журналістів, так і творчого складу театру, нещодавно набув актуальності. Здолбунівський цементний завод погодився переказати гроші для онкогематологічного відділення обласної лікарні, за це для його працівників журналісти знову, вже вчетверте, повинні згадати свої ролі та перевтілитись у героїв п’єси Марка Кропивницького. Щоправда, коли «актори з газет» поїдуть у Здолбунів і чи поїдуть взагалі, невідомо — сцена тамтешнього будинку культури не вмістить декорацій вистави. Як один з варіантів, Володимир Петрів називає приїзд працівників заводу в театр, де і грати звичніше, і з декораціями проблем немає.

"Рівне вечірнє"

переглядів: 2020

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку

 

Читайте також: