Театру «урізали» каси
10.02.11
Театру «урізали» каси
Щедра обіцянка керівництва компанії «Інтергал-Буд» безоплатно збудувати для облмуздрамтеатру каси просто розчулила в свій час його директора Володимира Петріва. Коли ж збудували, то несподівано з’ясувалось, що торгувати квитками на вистави доведеться в одному приміщенні з магазином з продажу квітів. Те, що під виглядом театральних кас збудували магазин, так обурило директора театру, що він готовий навіть очолити свій колектив з протестним походом.

— Так, хотіли навіть протестувати на вулиці. Але я спочатку вирішив зустрітися з міським головою, — розповів директор облмуздрамтеатру Володимир Петрів. — Зв’язатися телефоном ніяк не міг, тому записався на прийом як звичайний громадянин. Я нагадав Володимиру Хомку, що ще перед початком будівельних робіт було підписану угоду, в якій ми давали дозвіл на будівництво на нашій землі за умови, що нам побудують окреме приміщення під каси. Оскільки нинішня каса знаходиться на сходовій клітці, не відповідає жодним вимогам. Нам пообіцяли побудувати каси. Коли ж побачили, що там відкривають квітковий магазин, нас це надзвичайно обурило. І справа не в тому, що нам виділили лише маленьку кімнату. Нормальні театральні каси — це частина театру. Для них потрібне просторе приміщення. І вони не повинні бути прибудовою до квіткового магазину, як нині є. З міським головою нам ні до чого домовитись не вдалося, але я пообіцяв, що так просто цю справу не залишу.

Степан Возняк, директор ТОВ «Фірма «Інтергал», яке є дочірнім підприємством компанії «Інтергал-Буд», від обіцянок віддати всю будівлю під театральні каси відхрещується:

— Директор театру Володимир Петрів каже неправду. Під театральні каси ми обіцяли віддати половину приміщення, а не все. Ми і понад мільйон гривень у ремонт театру вклали, і це приміщення вартістю понад 100 тисяч гривень йому безоплатно віддали у власність. А Петрів починає дурницями займатися і розповідати якісь казки замість того, щоб ремонтувати надане театру приміщення і продавати у ньому квитки на вистави. Можливо, звичайно, у Петріва своє бачення на це приміщення було. Але друга його половина — у нашій власності, тому ми віддали її в оренду під квітковий магазин.

Начальник міського управління капітального будівництва Олег Герман також стверджує, що ніхто й не збирався віддавати усе приміщення під театральні каси:

— Домовленості про те, що всю будівлю, зведену біля театру над входом у підземний торговий центр, мали віддати театру під квиткові каси, не було. Можливо, така домовленість була з попереднім керівництвом УКБ. Але я цього ні підтвердити, ні спростувати не можу.

Втім, згідно з проектом будівництва, у будівлі справді мали розташовуватися і квиткові каси, і торговий кіоск. І лише у сертифікаті відповідності на об’єкт, виданому інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю, вказано чітко, що під каси має бути відведено 22 кв. метри, під кіоск — 23. Це ж зазначено у технічному паспорті Бюро технічної інвентаризації. На сьогодні час квиткові каси збудовані і готові до передачі театру. Чому театр не оформляє право власності на це приміщення — не знаю.

До речі, між «Інтергал-Будом» та адміністрацією облмуздрамтеатру була й домовленість щодо виплати грошової компенсації за неотриману вигоду, пов’язану із незручностями для відвідувачів театру через будівництво підземного торгового центру. Зокрема, через руйнування фасаду театру управління МНС дозволило театру пускати на вистави лише 400 глядачів, а не 700, як зазвичай. Тож втрати від цього у розмірі 72 тисяч гривень мала компенсувати компанія «Інтергал-Буд».

Ці зобов’язання досі не виконано. У зв’язку з цим міський голова доручив мені надалі заблокувати будь-які дії цього інвестора у місті. Названа компанія має у Рівному три об’єкти будівництва, тож, думаю, цей крок матиме позитивні наслідки і театру таки виплатять грошову компенсацію.

Андрій МАТВІЇВ, Мирослава ШЕРШЕНЬ, "Рівне вечірнє"

переглядів: 2276

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку