У Рівненському облмуздрамтеатрі відбулась поетично-музична імпреза «Театр – Ліні Костенко»
21.03.18
У Рівненському облмуздрамтеатрі відбулась поетично-музична імпреза «Театр – Ліні Костенко»
Артисти Рівненського драмтеатру підготували поетично-музичний вечір «Театр – Ліні Костенко», приурочений до 88-річчя видатної української поетеси. 20 березня на Малій сцені Рівненського драмтеатру відбувся поетично-музичний вечір, присвячений геніальній Ліні Костенко. Артисти драми і балету за участі музикантів оркестру читали найулюбленіші вірші поетеси, виконували музичні композиції та яскраві танцювальні номери.

Своє захоплення творчістю поетеси у творчій, чуттєвій манері, притаманній акторам, висловлювали Галина Цьомик, Ніна Ніколаєва, Ліна Ізарова, Наталія Боярська, Сергій Бондарук, Олег Ягелюк та інші артисти драми та балету. Звучало багато інтимної лірики, філософської, вірші про призначення поета, його відповідальність перед народом і нелегку долю митця. Артисти нагадали такі добре знані і улюблені багатьма поезії, як “Коректна ода ворогам”, “Я дуже тяжко вами відболіла”, “Спини мене, отямся і отям”, “Осінній день березами почавсь”, “Недумано, негадано”, “Життя іде і все без коректур”, “Доля”, “Між іншим”, Крила” та багато-багато інших.

Одним із найбільш проникливих було акапельне виконання “Колискової” Ліни Костенко. Також було представлено уривок із драми “Берестечко”, яка довгий час йшла на сцені Рівненського драмтеатру і за яку артисти нашого театру отримали Шевченківську премію.

Усі бажаючі гості вечора також могли виконувати улюблені вірші Ліни Костенко, пропонуючи своє прочитання геніальних поезій. Зокрема рівненська поетеса-бард Валентина Люліч виконала пісню на вірші Ліни Костенко “Поїзд із Варшави”, зазначивши, що надихалась свого часу виконанням Наталки Криничанки та Ольги Богомолець. А дехто навіть читав свої вірші, натхненні творчістю поетеси, пересипані цитати та образами із поезій Ліни Василівни.

Для багатьох рівнян вечір став чудовою нагодою згадати і ще раз пережити, прожити, переосмислити непересічні рядки завжди живих і актуальних поезій Ліни Костенко.

Ангеліна Непомняща
golosno.com.ua

переглядів: 1801

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку