Актриса Рівненського облмуздрамтеатру знову у кіно
30.03.15
Актриса Рівненського облмуздрамтеатру знову у кіно
Рівненська актриса Ніна Ніколаєва (Годунок) знялася у фільмі "Краса по-радянськи". Зйомки перенесли акторів в епоху Радянського Союзу: ретро-автомобілі, стриманий одяг, а місто Львів на день стало Парижем.

Журналіст сайту "ВСЕ" поцікавилася у Ніни Ніколаєвої, як вона стала кіноактрисою.

- Уїкенд у місті Лева. Одного теплого осіннього ранку, на запрошення друзів, я опинилась у приміщенні старого аеропорту Львова, де якраз відбувались зйомки фільму "Краса по-радянськи" про фотомодель Регіну, коротке і яскраве життя якої залишило слід в історії. Оскільки в Рівному рідко відбуваються кіноподії, для мене, актриси, було радістю позніматись в кіно навіть у масових сценах. За день їх було декілька. Змінювалися костюми тієї епохи, грим та зачіски. Я отримала досвід, нові знайомства і... гонорар і поїхала додому, - розповіла Ніна Ніколаєва.

Про фільм

Режисера Олену Семенову запросили з Росії, акторська збірна — космополітична: англійці, французи, білоруси, росіяни, українці. Регіна Збарська – радянська манекенниця кінця 50-х років минулого століття. Вона мала неймовірний, проте дуже короткий успіх на французьких подіумах. Журнал "Paris Mutch" називав її "найгарнішою зброєю Кремля" та "радянською Софі Лорен".

Регіну Збарську завжди - абсолютно завжди - включали до складу делегацій, які вирушають на західні покази. Вона трохи розмовляла англійською та французькою. Принаймні могла підтримати table talk. Саме те, як легко її випускало за кордон КДБ, і породило безліч запитань. Адже колеги Регіни за подіумом шепотілися, що Регіна – агент.

Доля її трагічна і загадкова. Попри те, що померла вона усього лише 25 років тому, досі не відомо, де саме похована.

 Вона з’явилася в професії раптово і вмить стала зіркою. Вийшла заміж за модного тоді художника Фелікса-Лева Збарського, сина вченого Бориса Збарського, який бальзамував тіло Леніна. Була коханкою Іва Монтана. Нібито разом із чоловіком стала агентом КДБ: Збарський запрошував до себе дисидентів та інакодумців, щоб потім доповідати. А Регіна нібито саме тому стала коханкою знаменитого француза і, як Мата Харі, випитувала в Монтана таємниці.

Згодом манекенниця намагалася вкоротити собі віку, провела багато часу у психіатричній лікарні. Потім залишила СРСР, у 70-х повернулася і страшенно бідувала.

Є кілька версій її смерті. За офіційною, Регіна Збарска померла в психіатричній клініці 15 жовтня 1987 року. Існує ще одна неофіційна версія. В жовтні 1987 року Регіну Збарську знайшла сусідка. Колишня манекенниця лежала з телефоном у руці. Де і коли поховали королеву подіумів - теж загадка.

Коли фільм вийде на великому телеекрані поки що невідомо.

vse.rv.ua

переглядів: 2235

Коментарі

23.04.2015 12:19 ххх пише:
А хто грає головну роль?


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку

 

Читайте також: