14.05.07
Сорочинський ярмарок визнали найкращою виставою
Напрочуд теплим та душевним видався недільний вечір для рівненських театралів та всього колективу Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру. З

 нагоди відкриття нового, 68-го театрального сезону було традиційно відзначено переможців за результатами театрального сезону 2006-2007 років у трьох номінаціях: Найпопулярніша актриса сезону , Найпопулярніший актор сезону та Найпопулярніша вистава сезону . Кращою актрисою глядачі одностайно визнали заслужену артистку України Ліну Ізарову, у творчому доробку якої понад 200 ролей.

Художнім твором вистава стає лише тоді, коли її подивиться глядач, переконана актриса. Для народження вистави потрібна триєдність: той, хто задумує твір, той, хто виконує, і той, хто дивиться. Тому низький уклін нашим глядачам за їх співтворчість. Найпопулярнішим актором минулого театрального сезону став народний артист України Георгій Морозюк, який зіграв не тільки більше двох сотень театральних ролей, але й понад тридцять ролей у кіно. А звання найулюбленішої вистави минулого року дісталося комічній опереті Сорочинський ярмарок . Щирі оплески супроводжували кожного номінанта, але найбільше теплих слів було сказано на адресу ветеранів, що віддали театру найкращі роки та душею так само лишаються на сцені, акторів, які назавжди пішли від нас. Не обминули подарунками і гостей: троє глядачів стали щасливими власниками абонементів на відвідання вистав нового театрального сезону.

Художній керівник театру, заслужений артист України Володимир Петрів відзначив за відданість та служіння рівненському театру народного артиста України Володимира Сніжного, щиро подякував глядачам, акторам, повідав про плани на наступний рік. Як розповів керівник літературно-драматичної частини театру Микола Савчук, 21-28 жовтня на малій сцені театру відбудеться прем'єра трагікомедії у двох діях "Моральність пані Дульської" за п'єсою Габріели Запольської у постановці режисера Олександра Олексюка. У головних ролях вистави будуть задіяні переможці цьогорічних номінацій Ліна Ізарова та Георгій Морозюк. Завершилося свято феєрверком: серпантинові стрічки здіймалися у повітря різнокольоровими райдугами Рівненський драмтеатр чекає своїх глядачів.

Ровенская газета 16.10.2007

переглядів: 1628

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку

 

Читайте також: