“Жінка з минулого” вперше в Україні
20.10.11
“Жінка з минулого” вперше в Україні

Володимир Петрів і Олександр Дзекун запевняють, що знаменитий у Європі автор п’єси Рональд Шиммельпфенніг обов’язково приїде на один з показів своєї вистави у Рівному

Квитки на прем’єру вистави вже розкупили
16 грудня в Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбудеться прем’єра вистави “Жінка з минулого”, поставлена за мотивами п’єси німецького драматурга Рональда Шиммельпфенніга.

Автор п’єси, 37-річний Рональд Шиммельпфенніг, нині вважається в театральних колах Західної Європи найпопулярнішим молодим драматургом. Його “Жінка з минулого” йде в усіх країнах Європи. В Україні цю постановку першими побачать рівняни.
Режисером-постановником спектаклю вже вдруге запросили Олександра Дзекуна. Першою спільною роботою пана Олександра і рівненського театру був спектакль “Берестечко”.
Як зазначив директор театру Володимир ПЕТРІВ, переговори про дозвіл на постановку п’єси велись напряму з автором. Рівненському театру вдалось отримати офіційний дозвіл драматурга на переклад “Жінки” безпосередньо з оригіналу, не використовуючи російський варіант. Як повідомив пан Володимир, театр заплатив Шиммельпфеннігу за авторські права перший внесок у розмірі 300 євро, надалі облдрамузтеатр сплачуватиме йому за кожен показ шість відсотків суми, отриманої від продажу квитків.
За словами режисера-постановника Олександра ДЗЕКУНА, це найкраща п’єса закордонного автора, яку він читав за останні 15 років.
— Зараз я займаюсь суто українським театром, але заради цієї п’єси мені захотілось зробити виняток, — ділиться режисер. — “Жінка з минулого”, незважаючи на те, що в її постановці братимуть участь п’ятеро акторів, не поступається за масштабом проблеми спектаклю “Берестечко”. Це одна з найскладніших п’єс, які мені доводилось ставити за весь період роботи.
Кіра ГРЕСЬ

http://www.ogo.rv.ua/articles/view/2006-12-14/10713.html
переглядів: 3212

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку