14.06.13
Рівненські актори виграли один з головних призів фестивалю в Москві
Успішною вийшла поїздка до Москви колективу Рівненського музично-драматичного театру. У фестивалі "Славянський венец" рівняни виграли один з двох головних призів — "За найкращу режисуру", а також один із спеціальних призів. Гарно заявити про себе у столиці Росії рівнянам дозволила вистава "Останній строк".

Повезти саме її драмтеатр вирішив тому, що фестиваль був присвячений камерним театрам або виставам. А "Останній строк" грають на малій сцені нашого театру. Щоправда, московська сцена трохи не схожа на нашу, сценографію довелося власноруч, без монтувальників, підлаштовувати директору, адміністраторам і освітлювачам. Декорації, зокрема велике ліжко головної героїні, везли з собою, за що удостоїлись похвали критиків. Їм взагалі сподобалась рівненська вистава, зокрема, й рішення режисера на роль старої жінки запросити молоду Ніну Ніколаєву. За це Ніна отримала спеціальний приз "За образ без віку" й кошик з ковбасою від спонсорів. А постановник вистави Володимир Петрів забрав призову статуетку за "Найкращу режисуру". Ще один важливий приз — "Найкраща вистава" дістався господарям фестивалю — Московському драматичному "Театру на Перовській".
Рівняни зізнаються, що москвичі зустрічали їх добре — із хлібом-сіллю та російською піснею під балалайку, на що українці відповіли Гімном України на виході з автобуса. Публіка теж не підвела — зібрався повний зал (близько 100 місць), хоча на деякі інші вистави стільки глядачів не було.

Рівне вечірнє, №44, 13-6-2013
Андрій Матвіїв

переглядів: 2108

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку