У Житомир Рівненський облмуздрамтеатр привіз
12.04.13
У Житомир Рівненський облмуздрамтеатр привіз "Наполеона та корсиканку"
Постановка Олександра Олексюка за п'єсою Іржи Губача оповідає про останні роки життя Наполеона на острові Святої Єлени. Події п'єси відбуваються у 1819 році на острові Святої Єлени. Це вигадана історія, більше того комедія, у якій Наполеон Бонапарт постає в незвичній іпостасі. Проста корсиканка з королівським ім'ям - Жозефіна, потрапляє на острів, що став в'язницею Бонапарта.

Вона одразу стає підтримкою і опорою відставному імператорові, перед яким колись тремтів увесь світ. Жозефіна набуває статусу справжнього друга і змушує Наполеона пригадати, що він насамперед людина і корсиканець!

Рівненський «Наполеон і корсиканка» зібрали повен театр житомирян. ФОТО

Житомирський облмуздрамтеатр гостив колег з Рівного (ВІДЕО)

У Житомирському драмтеатрі обіцяють розкрити "рецепт" людського щастя

На сцені розкрити рецепт людського щастя пообіцяли актори Рівненського академічного театру, що сьогодні прибули на гастролі до Житомира. Вистава "Наполеон та корсиканка" насамперед філософська, і в ній йдеться про прості речі, які хвилюють кожного, вважає виконавиця головної ролі, заслужена артистка України Галина Цьомик : "Моя героїня – це рецепт того, як треба жити. Це – проста жінка, це не та Жозефіна, з якою був одружений Наполеон, це жінка, придумана автором, але для того, щоб не йому, а тим, хто буде дивитися в залі, показати те, чи правильно ми живемо… Тому що щастя – це посміхатися і просто жити. Людина мусить жити, тому і щастя полягає не в великому багатстві, а в великій простоті" Показ "Наполеона і корсиканки" став неочікуваним сюрпризом для житомирської публіки, адже попередньо на гастролі був заявлений "Ревізор". Проте на прес-конференції перед вечірнім спектаклем рівнинчани висловили впевненість, що не розчарують публіку. Водночас, подякували адміністрації театру за чудову, виховану юну аудиторію, яка з щирою увагою, квітами та оплисками сьогодні двічі зустрічала дитячу виставу "Солом'яний бичок". На обмінні гастролі Житомирський театр 14 квітня везе до Рівного також два спектаклі: музичну казку "Муха-цокотуха" та драму "Украдене щастя".

103fm

переглядів: 1776

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку