15.02.13
У Рівному покажуть «Тіні забутих предків»
Над постановкою вистави «Тіні забутих предків» сьогодні працює трупа Рівненського академічного обласного музично-драматичного театру. Режисером постановки обрали 60-річного харків’янина Ігоря Бориса. Саме він наприкінці вісімдесятих ставив цю виставу у Івано-Франківську. Для того, щоб якнайкраще зрозуміти героїв твору Коцюбинського, він з акторами два місяці жив у горах та спостерігав за звичайним життям бойків.
Рівненських акторів він у гори ще не возив. Увесь колорит передаватиме для глядачів по пам’яті. Точної дати прем’єри у театрі не повідомляють. Але за чутками, побачити результат роботи акторів та режисера можна буде саме в Міжнародний день театру, який припадає на 27 березня.
Наразі триває репетиційний період. Актори вивчають пісні, танці, вчать ролі. Впродовж тривалого часу постановники досліджували специфіку регіональних танців, музики, пісень, обрядів. Навіть спеціально купили трембіти й інші музичні інструменти.
Також родзинкою цієї постановки стане те, що на сцену разом з досвідченими акторами вийдуть і зовсім юні. Одна з них - школярка Юлія Стрілецька, яку рівненський глядач пам’ятає з вистави "Останній строк".
charivne.info/
переглядів: 1860
Коментарі
Додати коментар
Читайте також:
- У Рівненському драмтеатрі запровадили аудіоопис вистав
- Рівненський драмтеатр презентував міжнародний проєкт Різдвяний театральний фестиваль "Скрудж Фест"
- ЦІНА ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ. Про премэру у Рівненському драмтеатрі
- У Рівненському облмуздрамтеатрі прем'єра "ПОВЕРНЕННЯ" за Ф. Дюрренматтом (ВІДЕО)
- «Їхав сюди й не розумів, що на мене чекатиме»: як режисер Дмитро Весельський працює над виставою «Повернення» у Рівненському драмтеатрі
- Директорка Національного музею Голодомору-геноциду Леся Гасиджак побувала на виставі "Зерносховище" Рівненського драмтеатру
- Настав час дізнатися всю правду. Рівненський драмтеатр гастролював у Києві
- Вистава Рівненського облмуздрамтеатру "Зерносховище" — серед номінантів на Шевченківську премію
- У Рівненському облмуздрамтеатрі відкрили сцену "Під дахом"
- Рівненський облмудрамтеатр гастролював у Києві
- ...