15.02.13
У Рівному покажуть «Тіні забутих предків»
Над постановкою вистави «Тіні забутих предків» сьогодні працює трупа Рівненського академічного обласного музично-драматичного театру. Режисером постановки обрали 60-річного харків’янина Ігоря Бориса. Саме він наприкінці вісімдесятих ставив цю виставу у Івано-Франківську. Для того, щоб якнайкраще зрозуміти героїв твору Коцюбинського, він з акторами два місяці жив у горах та спостерігав за звичайним життям бойків.

тіні1

 Рівненських акторів він у гори ще не возив. Увесь колорит передаватиме для глядачів по пам’яті. Точної дати прем’єри у театрі не повідомляють. Але за чутками, побачити результат роботи акторів та режисера можна буде саме в Міжнародний день театру, який припадає на 27 березня.
Наразі триває репетиційний період. Актори вивчають пісні, танці, вчать ролі. Впродовж тривалого часу постановники досліджували специфіку регіональних танців, музики, пісень, обрядів. Навіть спеціально купили трембіти й інші музичні інструменти.
Також родзинкою цієї постановки стане те, що на сцену разом з досвідченими акторами вийдуть і зовсім юні. Одна з них - школярка Юлія Стрілецька, яку рівненський глядач пам’ятає з вистави "Останній строк".

charivne.info/

переглядів: 1839

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку

 

Читайте також: