20.11.19
Актори Рівненського облмуздрамтеатру вийшли на подіум
Понад тридцять авторів Рівненського облмуздрамтеатру вийшли на подіум у сценічних образах з різних вистав! Показ театральних костюмів відбувся 19.11.2019 у рамках модної події Fashion Time 20!
Окрім того балет театру разом з Наталею Боярською виконав номер "Свобода" з рок-опери "Біла ворона".
Свято моди у Рівному прикрасили шедеври світової класики у виконанні струнного квартету естрадно-симфонічного оркестру Рівненського облмуздрамтеатру.
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdramteatr.rivne%2Fvideos%2F520360401847542%2F&show_text=1&width=560" width="560" height="465" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media" allowFullScreen="true"></iframe>
переглядів: 1070
Коментарі
20.11.2019 19:00 Чернина Виктория пише:
Наши поздравления.Браво!Браво!Браво!
Додати коментар
Читайте також:
- Актриса Рівненського драмтеатру Галина Цьомик отримала звання Народної (ВІДЕО)
- Директор-художній керівник Рівненського драмтеатру Володимир Петрів розповів про театральне життя (ВІДЕО)
- На Рівненщині започаткували конкурс читців пам'яті загиблого Героя Володимира Федінчука
- У Рівненському драматичному театрі зіграють "Енеїду" у пам'ять про Героя Володимира Федінчука
- Запрошуємо на події Фестивалю
- Артисти драмтеатру запрошують на "Скрудж Фест" /ВІДЕО/
- Ярмарок рівненських виробників разом із "Скрудж Фест"!
- ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ "СКРУДЖ ФЕСТ" /+ЗВАНТАЖИТИ/
- СКРУДЖ ФЕСТ. ЩОДЕННИК
- Театр ДРАМіКОМ /м. Дніпро/ "Скрудж та Різдвяне диво" у рамках "СКРУДЖ ФЕСТУ"
- ...