ЗЕРНОСХОВИЩЕ
ЗЕРНОСХОВИЩЕ
Наталка Ворожбит
вистава в науку обдуреному населенню
Тривалість: 3 год
Увага! 16+ Прем'єра - 10-11 вересня 2022 року

Краща вистава 2022-2023 рр. за версією Фестивалю-премії "ГРА"

Режисер – Максим Голенко
Художниця – Юлія Заулична
Балетмейстер – Олексій Бусько
Композитор – Дмитро Данов
Продюсер - народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка Володимир Петрів
Музичне і звукове оформлення - заслужений артист України Станіслав Лозовський, тріо "Веремія"
Звукорежисери – заслужений працівник культури України Богдан Сівак, Андрій Вавринчук
Художники по світлу – Віктор Гамов, Роман Орешко
Помічники режисера - Олександр Лоєвський, Галина Шарко


Вистава Рівненського облмуздрамтеатру "Зерносховище" повернулася з гастролей

За результатами Фестиваль-Премія ГРА важких воєнних 2022-2023 рр.
 "Зерносховище" отримало 4 відзнаки:
Краща драматична вистава
Краща режисерська робота - режисер Максим Голенко
Краща чоловіча роль - Марк Дробот за роль Книжника Мортка
Краще музичне рішення - гурт Веремія та Станіслав Лозовський.

 

Дійові особи та виконавці:


Людожер - артист драми Андрій Шевчук
Мокрина Старицька - артистка драми Жанна Бичковська,   Інна Бульботко
Арсей Печориця - артист драми Дмитро Пшечук,   Дмитро Усов
Книжник Мортко - заслужений артист України Марк Дробот,   артист драми Олексій Титаренко
Феодосій - заслужений артист України Віктор Янчук
Оляна, мати Мокрини - артистка драми Катерина Лапіна
Одарка, мати Арсея - артистка драми Ольга Лозовська
Іван Іванович - заслужений артист України Андрій Куделя
Юрко - артист драми Остап Жежерун
Машка - артистка драми Вікторія Клєщенко-Пилипчук,   атристка драми Марія Фішелевич-Бойчишина
Василь - артист драми Юрій Ширко
Самсон - заслужений артист України Сергій Бондарук,   Олександр Самусенко
Горобець - артист драми Ігор Ніколаєв,   артист драми Володимир Федінчук,   артист драми Віталій Головецький
Килина - артистка драми Анастасія Фролова
Хатун Руденко - заслужена артистка України Ніна Ніколаєва,   артистка драми Ольга Таргонська
Гаврило - заслужений артист України Станіслав Лозовський
Юхим - артист драми Віталій Зубченко
Стара Баба - артистка драми Валентина Антонішина
Мандрівник - заслужений артист України Петро Ліснічук
Онисько - артист драми Пилип Киселєв
Голос Мокрини - артистка драми Наталія Боярська,   артистка драми Жанна Бичковська,   артистка драми Оксана Островська,   артистка балету Надія Полідвор
В епізодиних ролях та масових сценах - артисти драми та балету

 

Коментарі

12.09.2022 11:43 Вікторія пише:
Не зможемо приїхати на виставу. Підкажіть, як можна повернути квитки, які замовлялися через сайт?
16.10.2022 21:01 Марина Орлова пише:
Дуже дякуємо артистам та вісій творчій команді! Не забуваєм страшні сторінки історії, віримо в нашу незламність,нескореність, волю та щасливе майбутнє!
Чудова постановка, алегоричний зміст, глибоко, вражаюче!
28.10.2022 09:07 Ніна Іллівна пише:
Про театральний фетишизм.
Добре, що й не вдалось через об'єктивні обставини потрапити на прем'єру "Зерносховища" і подивилась її лиш вчора.Бо на фоні позитивних навколопрем'єрних відгуків моє несприйняття багатьох речей в постановці театру привело б до якогось внутрішнього біловоронячого зламу. Проте я - не про конкретну виставу, а про тенденцію , яку спостерігаю останні роки в театрі - культ поклоніння окремим предметам в багатьох виставах. Для прикладу, у "Войцеку" все дійство обертається навколо дерев'яних ящиків-ранців, якими бавляться в різних ракурсах. В "Старому форді" переставляють-кидають продуктові пластикові ящики. Багатющий сценічний матеріал "Марусі Чурай" звівся до куп піску на авансцені і періодичного копирсання в ньому акторів ( це ж треба було взяти квитки в першому ряду партеру і наковтатись тої пиляки!). Здавалось, "Гамлета" нічим зіпсувати неможливо. Аж ніяк! Центром вистави постав такий собі барабан-постамент-люстра з дебелими ланцюгами, якими періодично гримають актори для посилення драматичного ефекту. Ну, і апофеозом виступають звичайні товарні візки , яких притягли із супермаркету для "Зерносховища". Чесно кажучи, з острахом чекаю наступної прем'єри в театрі.
... А тим часом ностальгійно подивилась нещодавно "Каліку з острова Інішмаан", на прем'єрі якої плакала одинадцять років тому. Хотілося б побачити ще "Ненормальну", щоб нормально сприймати театр - театр, в якому хочу захоплюватись грою акторів, а не спостерігати за роботою вантажників чи охоронців в супермаркеті.
29.10.2022 21:29 Тетяна пише:
Я здивована як змінилася вистава через якихось півтора місяця від премьєри.. нажаль в гіршу сторону…
Так мені захотілось піти знову, щоб насолодитися ще раз, але лише розчарувалася. На премьєрі здавалося все зроблено було так, щоб глядач ні на секунду не міг думати про щось інше, окрім вистави. Так динамічно, яскраво, вражаюче, а тепер майже все зникло. Таке враження, що виставу «втомились» грати. І не тільки головні герої, а й масовка…
Хотілось написати позитивний відгук, але не цього разу..
13.11.2022 19:59 Анна пише:
Дуже багато нецензурної лексики. Задумка глибока, філософська, але з лексикою - надто.
15.11.2022 13:43 Марія пише:
Дуже багато нецензурної лексики!!! Це вже занадто. В театр ходять для духовного збагачення, насолодитись літературною мовою. Дуже неприємно було слухати постійні матюки!!
15.11.2022 15:21 Олена пише:
Повне розчарування! Таке враження, що слухала розмову орків з їхніми родичами. В українських селах не було руського матюччя. НЕБУЛО!!! Навіщо робити культ мату в театрі? Щоб більше квитків продати? Вульгарність. Трагедію українського селянства не відчула-заважали корзини з магазину... Якийсь дешевий фарс.
24.11.2022 18:15 Світлана пише:
Читаю відгуки і дивуюся настільки, що аж собі захотілося написати. Що? Культ поклоніння окремим предметам? Якщо мова про "Зерносховище" - то вони надто ідеально символізують сьогоднішнє різноманіття в супермаркетах на фоні тематики голодомору. Декорації на вищому рівні, костюми з п'яток до макушки голови, музичний супровід і т.д. За символічну ціну за квиток. В порівнянні була на виставі театру "Чорний квадрат" - де висока оцінка за гумор - решта без заморочування. А квиток - 420 грн
13.01.2023 15:57 Людина, яка вражена пише:
Ого у вас тут баталії відбувають. Я далека від театру людина, причому більше географічно, ніж духовно, але спало мені на думку зайти та подивитись, що у культурному світі Рівненщини відбувається. Читаю коментарі і прям залишаюсь спантеличена - тут одна думка, далі діаметрально протилежна.
Я геть збентежена, що й ради собі дати не можу...
18.02.2023 21:15 Сергій пише:
Сьогоднішня вистава "Зерносховище". Дякую, вражений не лише традиційно - професійною грою акторів, світлом, декораціями, костюмами, музикою. Чітко простежується філософський аспект вистави. У виставі насправді є, що взяти до уваги.
12.03.2023 20:26 Катерина пише:
Вистава чудова. Гра акторів, музичний супровід все на рівні. Була другий раз і була можливість порівняти гру різних акторів на роль Арсея. Дмитро Усов грає на рівні з Марком Дроботом в спільних сценах. А от Дмитро Пшечук вже майже не помітний персонаж і Марк його перекриває повністю. А так взагалі дуже дякую, враження чудові.
12.03.2023 20:43 Катерина пише:
Обожнюю наш театр, завжди була під враженням після вистав. Але не цього разу. Вибачте, але це дно! Одні матюки і ніякого сюжету. Про що вистава? Я так і не зрозуміла. Висміяли не лише радянську владу, а й трагедію нашого народу - голодомор. Такого розчарування я ніколи не отримувала, вперше вийшла з театру без жодних емоцій. Жах.
21.05.2023 13:57 Олексій пише:
На цю виставу обов'язково треба йти. Must have. В цій виставі яскраво показана трагедія нашої країни в минулому, сьогодення....і можливого майбутнього.Дякую театру!
27.05.2023 02:45 Річард пише:
Марк Дробот це любов!
На виставу треба йти якщо є цей легінь. Шикарна постановка з багатьма відсилками, які мабуть не всі зрозуміють. Так як є меми більше ніж 20-річної давності. Або я такий старий)
04.06.2023 18:56 Любомир пише:
Вистава низькопробний шлак. Ніякого культурного задоволення не отримав, тільки негатив, агресію і надмірну лайку. Факти перекручені, як це робила радянська влада і замість того, щоб показати трагедію українського народу, зобразили висміювання цих страшних і трагічних подій.
27.06.2023 10:59 Каріна пише:
Сучаснийтеатр дуже важко глядачунепідготовленому сприймати, як літературу зарубіжну 20-21 століття. Вистави можуть шокувати. Вони можуть, як вскривати гнійники душі кожного,і це не завжди приємно бачити. Але після шоку має одужаннянаступити. Можливо не одразу. І реакція глядачів, якіне розуміють для чого якісь моменти,говорить про те,що "терапія"відбулась навіть, якщо чогось вони не зрозуміли.Імистецтво має вільно розвиватися, як відчувають це митці.
06.03.2024 18:50 Львів пише:
Зерносховище,стиль Максима Голенка.Маємо багато запитань, про який голодомор йдеться.Це трагедія Українського НАРОДУ,а ви зробили ш о у... А яка роль продюсера,що тоді робить директор театру?...
29.03.2024 22:46 Ірина пише:
Пишу вам із Житомира. Де пару годин назад побувала на вашому зерносховищі. Ряд років назад, живучи в Рівному, я була вашою фанаткою. І продовжую нею бути весь час. Це супер кайф. Все. П'єса, режисура, актори, ваш директор, що сказав зі сцени дуже правильні слова.
Це насолода, як це що відбувається на сцені філігранно працює на глядача. Актори, які проходять повз тебе, інтонації слів і звичайно спів та музика. Музика тут ще одна "актриса", яка народжується в руках пана Лозовського. Пісня в кінці- це мотиватор нашого теперішнього життя.
Браво! Велика вам дяка, що ви не злякалися взятися за такий непростий твір. Ви дуже круті.
P.S. що до лайки. Без неї твір був би прісний. Вона має там бути, як перчинка, бо не можливо говорити про такий важкий час без неї.


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку