НА ПОЛІ КРОВІ
НА ПОЛІ КРОВІ
за Лесею Українкою
апокриф
Тривалість: 1 год 10 хв

Прем'єра - 25-26 лютого 2021 року
Вистава, створена до 150-річчя Лесі Українки, є спробою по-новому поглянути на образ Іуди, який в усі часи вважався уособленням зради. З ідиш ім'я цього Ісусового учня перекладається, як "Слава Господу". Саме тому режисер спробував змінити кут зору на Іскаріота. Він закликає роздивитися в Іуді не зрадника. лиш бідолаху, який втративши материнську любов у дитинстві, знайшов її в Христі.

Режисер постановник - Іван Данілін
Сценографія - Іван Данілін
Костюми - Анна Пілюгіна
Музичне оформлення - Іван Данілін
Звукорежисери  - заслужений працівник культури Богдан Сівак, Андрій Вавренчук
Художники з освітлення - Микола Андреюк, Валерій Манчук
Помічники режисера - Олександр Лоєвський, Галина Шарко

Дійові особи та виконавці:


Чоловік, Юда - артист драми Володимир Федінчук,   артист драми Віталій Зубченко
Прочанин - заслужений артист України Віктор Янчук,   заслужений артист України Петро Ліснічук,   артист драми Олег Ягелюк
Матір Юди - заслужена артистка України Ніна Ніколаєва
У масових сценах - артист драми Дмитро Пшечук,   Головний балетмейстер Олександр Віюк,   артист драми Сергій Корнейко ,   Ігор Маркевич,   артист балету Ярослав Чевелюк,   артист балету Дмитро Москалик,   артист балету Павло Гринюк,   артист балету Роман Герасимчук

 

Коментарі

04.12.2023 23:42 Надія Ш. пише:
Якщо ще хтось вагається відвідати дану виставу, чи ні, моя Вам порада - ідіть обовʼязково! Так, вистава не комедійного жанру і емоційно не легка для сприйняття, тут потрібно подумати і осмислити. Але вона однозначно варта Вашої уваги!
Браво талановитому режисеру Івану Даніліну за цікаву постановку та не менш талановитому актору Володимиру Федінчуку за майстерне втілення образу Іуди!


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку