БРЕХНЯ
БРЕХНЯ
В. Винниченко
Історія однієї сповіді
Тривалість: 1 год 40 хв

Прем'єра - 5 липня 2019 року

Кажете, у кожного своя правда? Вважаєте, що праві ви, а помиляється інший?  Можливо... А можливо, ви просто ніколи не дивились на  цю ситуацію зі сторони того, іншого?
Можливо, потрібно стати в правді перед самим собою? Що тоді? 

Режисер-постановник – Анна Козирицька
Художник-постановник – Анна Соболєва
Музичне рішення – заслужений діяч мистецтв України Олександр Курій
Хормейстер - Жанна Бичковська
Художник по світлу – Валерій Манчук, Микола Андреюк
Звукорежисер – заслужений працівник культури України Богдан Сівак,  Андрій Вавринчук
Помічники режисера – Олександр Лоєвський, Галина Шарко

Брехня. Щоденник [ВІДЕО]

Дійові особи та виконавці:


Наталія Павлівна - артистка драми Оксана Муріна
Андрій Карпович - заслужений артист України Сергій Бондарук
Дося, сестра Андрія - артистка драми Вікторія Клєщенко-Пилипчук
Саня, сестра Андрія - артистка драми Жанна Бичковська
Карпо Федорович - заслужений артист України Петро Ліснічук
Тось - артист драми Дмитро Пшечук,   артист драми Давид Стеблюк
Іван Стратонович - артист драми Олег Ягелюк
Пульхера - артистка драми Емілія Морозюк

теги: Брехня
 

Коментарі

03.07.2019 18:18 Ірина пише:
Доброго дня,так шкода що вистава Брехня на малій сцені,не встигла придбати квиток,а перед довготривалою розлукою, хотілося отримати задоволення від перегляду вистави
04.07.2019 11:47 Я так думаю пише:
Пані Ірино! Повірте, коли переглянете виставу, ви зміните свою думку. Адже саме камерність малої сцени, створює неймовірну атмосферу вистави.
17.10.2019 10:06 Ірина. пише:
Залишилася розчарована. Слабка режисура і гра акторів. Мабуть, найслабша постановка рівненчан з тих, що я бачила. І робіть щось зі звуком, використовуйте мікрофони. чи щось... У другому ряді деяких слів не було чути зовсім, особливо коли артисти були в середині чи в глибині сцени. І то уже не на першій виставі так.
22.10.2019 10:03 Ягелюк Олег пише:
Дякую за небайдужість до нашого театру. ДобрА вам.
26.10.2019 23:33 Миа пише:
Олег, Ви завжди такий трішечки сумний навіть, коли смієтесь! Ви пам'ятайте, що вас всіх дуже любить публіка! Я особисто знаю Ваших прихильниць:). Напевно, їх дуже багато!Якщо комусь не сподобалось, Ви ж повинні розуміти, кожна людина індивідуальна. Більшості все подобається і ходять дуже багато до театру, просто фанатами дійсно стають. Бо Ваші і ваших колег вистави допомагать жити! Але публіка різношерстна. Чи зможе при всій повазі жіночка, скажімо, з села, у якої свині-корови некормлені вдома, по праву оцінити чи зрозуміти таку виставу - вона подумками в іншому місці, от і буркнути може тут. А рівень культури у всіх різний. Хтось промовче, а хтось у залі буде запитувати по телефону, чи не зготувались вареники ще вдома під час вистави. Просто Ви повинні знати, що своєю роботою Ви та Ваші колеги наповнюєте кольорами, а іноді і змістом життя простих людей!Мене одного разу актори нашого театру вивели однією своєю грою з дуже важкої депресії. За що я їм дуже вдячна! Збираюсь тільки піти на виставу цю!Ніяк не вскочу у потрібний вагон-білети розкуплені а місяць.
27.10.2019 20:27 Юрій пише:
Пані Ірино, таке враження, що Ви про якусь іншу виставу написали).
16.11.2019 15:16 Ірина пише:
Шкода що є люди (дуже чемні і виховані) які дозволяють собі зайве. Це не про виставу і не про акторів. А про коментарі під виставою.
23.01.2020 17:55 Чеслав пише:
"Брехня "

Хорошим було Все.Гра акторів,гра на піаніно(навіть пльчиками ніжок),пісні і голоси,костюми ,декорації. Майстерно,талановито збудовані мізансцени,що безперервно трансформуються ,перетікають і руйнуються нерідкими “бзіками” героїв. Шампанське,піаніно,верескливе мідне відро і револьвер .Револьвер що мусив(за законом жанру) встрілити.Та і ,би не той постріл ,то здавалося ніщо не в силі зупинити ,втихомирити строкатий мурашник і змусити вийти рівненьким рядочком на чемний поклон ,до глядача,під беззаперечне Браво!

.Сценографія спектаклю, була настільки досконалою , що варто було зробити знімок в будь-який випадковий момент дійства — і отримати чудову, жанрову листівку з модерновим ароматом, побуту української родини (з міської інтелігенції) , початку минулого століття. А розглядаючи ту листівку ,навіть незнайомий з репертуаром РОМДТ глядач, перепитає : “Давали Виниченка” ? !
01.03.2020 19:57 Олена пише:
Це було неперевершенно!Гра акторів на висоті, так проникливо, душевно, емоційно, майстерно. Дивилися на одному диханні. Приїжджайте частіше до нас, у м.Сарни
03.08.2022 17:58 Марина Ковальчук, м. Луцьк пише:
Переглядала виставу "Брехня" 23.07.2022.
Такі емоції були після перегляду, такі емоції...
Я просто ридала вкінці і ніяк не могла заспокоїтися... Такого катарсису, напевно, ще ніколи не переживала в театрі...
Притому, що п'єса мені відома, читала її, головної героїні не розуміла ніколи, мені не імпонувала ані вона, ані її вчинки, бо брехня і зрада - це речі, які не мають особисто для мене ані пояснень, ані виправдань...
Але так було правдиво і майстерно усе зіграно, так вірилося усьому, що відбувалося перед глядачами... А ще інтимність, камерність малої сцени, близькість до сцени і до акторів - все це так спрацювало, що я просто ревіла, ледь не до істерики, і ніяк не могла опанувати себе...
Браво акторам! Дякую режисеру та усім, хто був залучений до створення даної вистави.
28.09.2022 16:51 Христина пише:
Сильно,до сліз,я в повному захваті,браво!!!
09.05.2023 20:09 tanya пише:
хоч пройшов вже час, як я її дивилася- але враження сильні надовго вона лишила!Сильна! до сліз!Глибока. Гра акторів неймовірна- мала сцена дає відчути їх енергетику ще ближче!БРАВО!!
рекомендую!!


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку