У Рівненському драмтеатрі стартує новий сезон (ВІДЕО)
09.10.15
У Рівненському драмтеатрі стартує новий сезон (ВІДЕО)
Вже завтра на сцені Рівненського драмтеатру оживуть герої роману-бестселера «Поліанна» американської письменниці Елеонори Портер. Головну героїню зіграла зовсім юна рівнянка - Ольга Боровець. Їй всього десять і це її перша серйозна роль. Але на сцені почуває себе дівчинка впевнено. Каже, що ретельно готувалася до вистави.

РТБ, Галина Баранчук, Валерій Мартинюк

Ольга Боровець, артистка драми:

- Репетиції проходили два рази на день. Мені подобалося, тільки деякі дні було важко. Слова вчить і запам’ятовувати паузи.

Старші колеги юної актриси розповідають, що працювати з дівчинкою легко, адже вона є дуже талановитою і головне життєрадісною людиною. 

Алла Луценко, актриса драми:

- Працювати з нею важко і надзвичайно легко. Складно, бо це дитина, а легко, бо це настільки життєрадісна, добра і талановита дівчинка, що вона своєю енергетикою нас заряджала, коли нам було важко і хотілося виходити на сцену. 

Режисером вистави є народний артист України та лауреат Національної премії імені Т. Г. Шевченка Володимир Петрів.  

Рівне 1, Андрій Опанасюк, Вадим Махмудов

Володимир Петрів, режисер-постановник:

- Я завжди намагаюся взяти в репертуар те, що залишає відбиток; те, що тебе хвилює; те, що ти не можеш не робити, коли ти читаєш книгу чи сценарій і якщо вона залишає якийсь слід і ти відчуваєш, що ти не можеш цього не робити, то її треба брати в репертуар. Так вийшло і з Леонорою Портер. Я просто влюбився в цю книгу, перечитував кілька разів і зрозумів, що треба робити виставу.

Працівники театру кажуть, що завдячують своєму керівнику, адже він неабияк допомагає їм.

Алла Луценко, актриса драми:

- Успіх вистави та невдачі залежить від левової частки режисера і сьогоднішня вистава, я вважаю, є успішною і це в першу чергу заслуга режисера, бо робота і з акторами, і з дитиною це велика клопітлива праця, тому йому велика дяка.

У виставі задіяний практично увесь творчий склад театру, всі вони понад  три місці працювали над створенням постановки. Оповідь про Поліанну завжди хвилювала серця людей, за мотивами цього твору зняті численні фільми та телесеріали. Тому вже завтра і рівняни зможуть насолодитися цією виставою.

переглядів: 1636

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку