Актор Рівненського облмуздрамтеатру знімається у кіно (ВІДЕО)
29.09.14
Актор Рівненського облмуздрамтеатру знімається у кіно (ВІДЕО)
Провідний молодий актор рівненського музично-драматичного театру Станіслав Лозовський спробував для себе щось нове. У театрі він вже побував і актором, і режисером, і хореографом. А ось у кіно ще не був. Нарешті потрапив на кіноплівку — Стас грає сина Богдана Хмельницького Тиміша у багатостраждальному фільмі "Гетьман Хмельницький". Якщо пам'ятаєте, роль саме цього історичного персонажа Лозовський виконував і у виставі за твором Ліни Костенко "Берестечко". Хоча у кіно його взяли не за це.

Актор розповідає, що ідея зніматись у кіно була не його. Піти на кастинг до фахівця з відбору акторів, яка спеціально заїхала у рівненський театр, Стасу порадила його мама — актриса Ольга Лозовська. Після начебто успішних проб проект забуксував. Стас розповідає, що зйомки фільму то відновлювалися, то знову припинялися разів п'ять. Тому про свої кінопроби рівнянин забув. Нарешті, вже цього літа, йому зателефонували з кіностудії, попросивши ледь не завтра бути готовим працювати в кадрі.

Сфера ТВ

Актор Рівненського облмуздрамтеатру вперше в житті знімається в кіно

Заради ролі Лозовському довелося не лише освоювати нове для себе мистецтво їзди на конях. А ще постійно жертвувати зачіскою. Після останньої прем'єри актор поголився, розрахувавши, що до відкриття сезону волосся відросте й він повернеться до звичних образів. Натомість, гримери кінострічки постійно підбривали волосся, щоб Тиміш виглядав, як справжній парубок XVII століття із відповідною зачіскою. Щоб у рідному театрі у Лозовського не було проблем, кіношники пообіцяли йому перуку, яка цілком підійде до ще одного козацького образу у виставі "Та не однаково мені…".

Проект "Гетьман Хмельницький" стартував ще минулого року, але постійно мав проблеми з фінансуванням. Цього року половина знімального процесу вже завершена, навесні автори стрічки вже обіцяють її презентувати. Стас Лозовський поки не знає, чи буде зроблений повноформатний варіант для кінотеатрів, чи фільм все-таки змонтують лише для телебачення. Поза тим, на думку актора, він матиме шанс здобути широкого глядача, оскільки у ньому є як історичні батальні сцени, так і ліричні мотиви.

Андрій МАТВІЇВ
"Рівне вечірнє", №69, 25-9-2014

«Зірковий» рівненський актор театру дебютує в кіно завдяки... мамі

Актор рівненського музично-драматичного театру Станіслав Лозовський вперше у своїй кар’єрі знімається у кіно. Щоправда, із роллю йому вдається «увійти в одну річку» вже вдруге. Справа в тому, що він грає роль сина Богдана Хмельницького Тиміша у історичній стрічці «Гетьман Хмельницький». Нагадаємо, що вперше образ цього хлопця Стас Лозовський втілював у виставі за твором Ліни Костенко «Берестечко» на сцені рівненського театру. У кіно актор потрапив майже випадково – у театр ще рік тому приїжджав спеціаліст з кастингу, тому Стас, на прохання мами (артистки театру Ольги Лозовської), таки пішов на проби.

Спочатку його, нібито, затвердили, але потім зйомки стрічки відкладали разів зо п’ять, тому актор і не знав, чи буде зніматися, а потім і взагалі забув про це. Цього літа йому таки зателефонували і наголосили: «Будеш зніматись». Вже майже наступного дня Лозовський був у гримі й перуці, яка, очевидно, добре лягла на його свіжо вибриту після останньої прем’єри голову.

Станіслав Лозовський і актриса Фатима Горбенко у ролі Гелени

- У кіно якось незвично працювати, - зізнається Стас Лозовський. – Якщо в театрі ти граєш весь, то перед камерою у якийсь момент можуть працювати лише твої очі. І ти, як актор, не бачиш цілісності історії – у перші знімальні дні можуть знімати фінальний епізод, до якого ти ще не «дожив», як у театрі, коли все для актора послідовно. Звісно, я дуже хвилювався перед першим дублем. Але оператор настільки докладно розповів, де я маю стояти, що робити, що я й не помітив, як вже пішла сама зйомка, а режисер врешті-решт сказав: «Стоп. Все добре».

На думку актора, новий фільм цілком може стати касовим та з успіхом пройти кінотеатрами України. Адже у ньому буде місце як батальним сценам, так і драматичним, а разом з тим, і любовним лініям.

press-centr.com

Фотогалерея

переглядів: 4650

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку