Чайка
Чайка
А. Чехов
трагікомедія
Тривалість: 2 год 15 хв

Режисер-постановник – Олександр Олексюк
Сценографія – заслужений діяч мистецтв України Михайло Френкель
Художник – Анна Пілюгіна
Музичне оформлення – Олександр Олексюк
Концертмейстер – Валерій Кравчук
Звукорежисер – заслужений працівник культури України Богдан Сівак, Андрій Вавринчук
Художник по світлу - Микола Андріюк, освітлювачі - Валерій Манчук, Ярослав Братійчук
Помічник режисера – Олександр Лоєвський, Галина Шарко

Дійові особи та виконавці:


Ірина Миколаївна Аркадіна - заслужена артистка України Алла Луценко
Костянтин Гаврилович Треплев - артист драми Дмитро Пшечук
Петро Миколайович Сорін - заслужений артист України Петро Ліснічук
Ніна Михайлівна Зарічна - артистка драми Ольга Таргонська
Ілля Опанасович Шамраєв - артист драми Віталій Зубченко
Поліна Андріївна, його дружина - заслужена артистка України Галина Цьомик
Маша, його дочка - артистка драми Наталія Боярська,   артистка драми Вікторія Клєщенко-Пилипчук
Борис Олексійович Тригорін - артист драми Олег Ягелюк
Євген Сергійович Дорн - заслужений артист України Андрій Куделя
Семен Семенович Медведенко - заслужений артист України Сергій Бондарук
Яків, слуга - артист драми Сергій Корнейко

теги: Чайка
 

Коментарі

25.11.2019 11:36 Валентина пише:
Вітаю всіх з новою постановкою!Дуже люблю, коли від вистави перебуваєш під враженням, в стані легкої ейфорії. Ніколи не була палкою прихильницею творчості російського письменника Антона Чехова. Щось вчили в школі, мабуть це зрілість. Головне - суть твору. Всі бездоганно грали свої ролі. Молоді актори на висоті! Алла Луценко була навпрочуд гарна. Окрема вдячність стилістам та костюмерам. Вчора театральна атмосфера була дуже зворушлива.Всім дякую! Браво!До речі, хочу звернутися до глядачів. Не беріть дітей на цю виставу.Неможливо слухати коментарі збоку.З власного досвіду: їм нецікаво і байдуже.
29.11.2019 20:34 Олеся пише:
Нецікаво не тільки дітям.Добре подумайте перед тим, як іти на цю виставу. Вона не викликає ніяких емоцій. А опудало чайки - це щось). Щось мені підказує, що це вистава на один сезон.
30.11.2019 11:29 Роман пише:
Вітаємо з постановкою Чайка Антона Чехова.Ми з друзями прихильники нашого театру,але не розуміємо навіщо режисеру брати у виставу недосвідчену актрису Н Боярську.Усі сцени з Боярською виглядали просто смішно,а сцена коли випиває це жах.
04.12.2019 06:10 Аліна пише:
Як можна Наталку Боярську (бо я її прихильниця) назвати недосвідченою, не розумію? Як язик поворхнувся таке сказати. Звичайно кожний має право на свою думку. Мені щось підказує, що вистава має неабияк вразити після цих відгуків:)))
25.12.2019 20:55 Дана пише:
Суперова вистава гра акторів неймовірна! Рекомендую!!!!!
02.02.2020 21:15 Олександр пише:
Вистава цікава, гра акторів на висоті! На рахунок нижче написаного коментаря Романа стосовно Боярської абсолютно не згідний! Боярська - одна із найкращих актрис театру і віддається своїй праці на 101%
Наталя, не зважай на той комент, бо то "дурне спить - дурне сниться"))))
03.02.2020 00:40 Олександр пише:
Аліна, досвідчені глядачі добре знають професіоналізм Наталки Боярської. І добре знають як вона викладається у кожній своїй ролі. Вона живе театром. Це її дім. І на якийсь "зальотний" коментар від хейтера нема сенсу реагувати ;-)
15.02.2020 10:45 Маша пише:
Давно хотіла піти на "Чайку", але захоплення від спектаклю не отримала. На мою скромну думку, грати Чехова складно та відповідально, тому молодці, що взялися. Актори старалися, але не змогли передати усі проблеми, що автор показує у п'єсі. Дуже багато криків, головний актор постійно кричав, бігав по сцені, це було неприродньо. Музика важка і не підходить до сюжету.Можливо, у мене застарілі погляди,тому не ображайтесь. Я люблю наш театр і акторів, постійно відвідую. Бажаю натхнення та мислячих глядачів!
23.02.2020 16:59 Світлана пише:
Вистава "Чайка" мене вразила своєю сучасністю і актуальністю. Хоча костюми і весь антураж не сьогоднішні, але все ,про що грали актори- про нас з вами.
Пречудова гра акторів. Є над чим подумати. Як і в житті переплітається комічне і трагічне, але чомусь більше трагічного.Чехов звучить українською пречудово.

Ця вистава спонукає думати і співпереживати. Якщо хтось не хоче щоб душа напружувалась, трудилась, напевно їм треба на інші вистави, можливо чисті комедії. Але мені здається, що в любому жанрі справжній театр повинен задіювати насамперед душу. А в комедійних сценах треба особливу віртуозність і професіоналізм акторам, щоб правдиво і тонко, без фальші відобразити життя.

09.10.2021 19:28 Дарина пише:
Дуже люблю наш театр ,вистави Каліка з острова Інішман, Ненормальна, Гамлет, Калігула, Суперники, деякі з них відвідала по 2-3 рази, перегляд Чайки не сподобалося, якась важка вистава, маю надію, Клітка, Тартюф принесе більше емоцій


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку