Актриса  Рівненського облмуздрамтеатру знялась у серіалі (ВІДЕО)
02.06.16
Актриса Рівненського облмуздрамтеатру знялась у серіалі (ВІДЕО)
Вікторія Клєщенко-Пилипчук знімається у першому україномовному телесеріалі «Черговий лікар» на телеканалі "Україна". Його глядачі побачать вже зовсім скоро.

 

 

 

 

"Нарешті українською!!!! Серіал "Черговий лікар" в найближчий місяць на телеканалі Україна. Радію роботі з чудовою командою професіоналів!!! Дякую режисеру Александр Онуфриев за відкритість і легкість в роботі, та акторам Dennis Demchenko та Вероніка Лукьяненко ви чудові партнери!!!!!)", - написала на своїй сторінці у соцмережі Вікторія.

Цікаво, що сам Олександр Онуфрієв, коментуючи повідомлення рівненської акторки, не шкодує компліментів на її адресу і каже

Вика, тебе спасибо за талант! Уверен, после этого сериала у тебя попрёт работа: фильмы, сериалы, большие роли! Ты заслуживаешь самого яркого успеха! И я, и вся группа, под впечатлением от твоей игры!!! Да и вообще, ваша киношная семья была прекрасна!!!

Залишається тільки порадіти за нашу рівненську акторку, яка до того ж є випускницею Інституту мистецтв при Рівненському державному гуманітарному університеті (кафедра театральної режисури).
Як каже сама акторка, їй пощастило потрапити на курс завідуючого кафедрою театральної режисури, доцента Богатирьова Володимира Олександровича та народної артистки України Ліни Ізарової.

Зліва - Володимир Богатирьов, справа зіркове театральне подружжя Ніколаєвих
Справа - Ліна Тимофіївна Ізарова

Зауважимо принагідно, що Вікторія Клєщенко-Пилипчук є дружиною відомого рівненського музиканта - учасника гурту "От Вінта" Віктора Пилипчука та мамою двох чудових дітей.

 

Віктор Пилипчук
За матеріалами "Радіо "ТРЕК"

 

 

переглядів: 3351

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку