10.07.14
Рівненський театральний сезон фінішує прем’єрою
Мелодрама «Самотня леді» стане останньою виставою, яку зіграють рівненські театрали у цьому сезоні. Прем’єра спектаклю за однойменним твором заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Афанасьєва відбудеться 13 липня.
За сюжетом вистави, до популярної в минулому, а тепер самотньої актриси по оголошенню приходить молодик, аби винайняти квартиру. Симпатичний і талановитий, він приховує, що насправді - аферист. Як вплине ця зустріч на них обох, а також юної племінниці актриси побачать рівненські глядачі.
Постановка «Самотня леді» має кілька особливостей. По-перше, драматург Ігор Афанасьєв, є одночасно і режисером вистави. Тому глядач зможе  побачити історію в інтерпретації автора, який точно знає, що хотів донести, коли творив п’єсу. По-друге, як зазначив режисер, він писав головну роль для Народної артистки України Ади Роговцевої. Хоча у кінцевому результаті, вона так і не зіграла у п’єсі. 
Головні ролі у виставі виконають – Народна артистка України Ніна Ніколаєва, Станіслав Лозовський та Юлія Крет. Саме це тріо акторів добре відомі рівнянам за постановкою – «Суперники», де вони теж головні персонажі.
Стенографію до «Самотньої леді» виконала Алла Лактіонова. Мудрувати над декорація довго не довелося. Квартира головної героїні, у якій відбувається дія вистави, нагадує театр. Штори-куліси, балкон театральні-підмостки, корзини з квітами та костюми. Символом ролей зіграних у виставах актрисою стали ляльки у людський зріст, виготовлені у стилі пап’є-маше.
Нині ж режисер вистави Ігор Афанасьєв самостійно перевіряє встановлення декорацій та дає настанови монтажникам. І сміючись зазначає, що прем’єру готували спеціально під кінець театрального сезону. Мовляв, раптом рівнянам не сподобається, то до відкриття нового сезону про неї просто забудуть. А якщо ж навпаки то чекатимуть з нетерпінням.
9 липня 2014
ERVE.UA, Юлія Друктейніте
переглядів: 1252

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку

 

Читайте також: