14.05.10
Рівненський театр вирушає на канікули
Сезон закривається у неділю музичною комедією "Ханума". Сьогодні керівники облмуздрамтеатру підсумували власні успіхи та невдачі.

Непростим називає цей сезон для колективу Рівненського облмуздрамтеатру його керівник. Непросто тетатрові й зі штатом. На 12 тисяч квадратних метрів споруди тут усього десяток прибиральниць, через брак фінансів на третину довелося скоротити й інженерну службу. А ще директор мріє хоч про 4 додаткових вакансії для акторів. Але й такими силами за сезон у театрі зіграли 135 вистав, які відвідала 51 тисяча глядачів. Прийдешній сезон обіцяє розпочатися не менш цікаво.

До того ж, до режисерської роботи після майже річної перерви повертається Володимир Петрів. Рівненська публіка росте із кожним роком і стає дедалі вибагливішою - зазначають керівники театру. Тож приваблювати глядача доводиться й фізичною формою. Остання вистава цього сезону відбудеться на сцені театру у неділю, 18 липня. Після цього зала спорожніє майже на три місяці - до нового сезону, який традиційно розпочнеться у жовтні.

Рівне 1, Світлана Сирота, Володимир Захаров
теги: Ханума
переглядів: 1428

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку