У Рівненському облмуздрамтеатрі відсвяткувала ювілей княгиня сцени (ВІДЕО)
09.12.13
У Рівненському облмуздрамтеатрі відсвяткувала ювілей княгиня сцени (ВІДЕО)
Час жіночих ювілеїв настав у музично-драматич­но­му театрі. Творчий вечір з нагоди дня народження влаштовує одна з провідних артисток театру Галина Цьомик. Тим, хто ходить у театр рідко, вона може бути відома насамперед роллю Марії Несвицької на урочистих заходах з нагоди Днів міста.

Дорога на сцену для Галини Цьомик розпочалася з дитячої мрії. Ще у дев'ятому класі вона написала лист у театральне училище і розповіла про своє величезне бажання бути артисткою. Мама дізналась про намір доньки лише коли прийшла відповідь з умовами вступу. Проте від задуму навчатись у Дніпропетровському театральному училищі довелось відмовитись. Після закінчення драматичної студії при Київському академічному українському драматичному театрі ім. І.Франка у 19 років Галина Цьомик прийшла у театр рівненський.

— Мені пощастило працювати з видатним режисером — Володимиром Опанасенком, який став для мене учителем, — наголошує актриса. — Праця у театрі рік за роком додавала мені впевненості у власних силах.

Як запевняють у театрі, їй діставалися ролі самодостатніх, сильних духом жінок: Анни з "Украденого щастя" І. Франка, Гальшки Острозької, а згодом і Марії Несвицької. Зокрема, образ засновниці Рівного відкрив народний артист України Святослав Мельничук, який і запропонував Галині Цьомик зіграти уривок, написаний Валерієм Баталовим.

Окрім того, Галина Цьомик зіграла десятки ролей, серед яких "найсвіжіші" — Жозефіна ("Наполеон та корсиканка" І.Губача), Живка ("Пані міністерша" Б.Нушича), Інна Василівна ("Закон" В.Винниченка), Іпполіта ("Сон літньої ночі" за В.Шекспіром), Шкандибиха ("Лимерівна" П.Мирного), міс Петінгтон ("Моя дружина ... , або Як повернути чоловіка" ) та інші.

Актрису часто запрошують як ведучу різноманітних мистецьких та культурних заходів міського та обласного масштабу. Часом — і як сценариста та режисера-постановника. Голосом Галини Цьомик озвучені мультимедійні уроки для дітей, християнські оповідання. Вона також начитувала книги у бібліотеку для незрячих.

Андрій МАТВІЇВ, Рівне вечірнє, №94, 12-12-2013

15 грудня відбувся творчий вечір артистки.

РТБ, Автор  Л. Васюк

ТРК "Рівне 1" Наталія Пастухова, Ігор Прокопчук

переглядів: 2668

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку

 

Читайте також: