20.10.11
У Рівненському облмуздрамтеатрі всоте гратимуть виставу “Суперники”

У неділю, 28 листопада, Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр запрошує на ювілейну соту виставу “Суперники” М.Манохіна за участю народної артистки України Ніни Ніколаєвої.

— Народна трагедія “Суперники” йде на сцені Рівненського театру з січня 2004 року, — розповів керівник літературно-драматичної частини Микола Савчук. — Режисер-постановник вистави — народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Володимир Петрів. На театральному фестивалі “Перлини сезону” в Івано-Франківську вистава відзначена нагородами за кращу жіночу роль (народна артистка України Ніна Ніколаєва) та за кращий акторський дебют (артист Станіслав Лозовський), а на фестивалі академічних театрів “Данапріс” у Запоріжжі Ніна Ніколаєва теж відзначена у номінації “за кращу жіночу роль”. Щиро просимо рівнян та гостей міста переглянути нашу ювілейну виставу!

Нині, крім рівненських, виставу переглянули глядачі Дніпропетровська, Полтави, Кіровограда, Луцька, Львова, Житомира та інших міст.

У “Суперниках”, крім вищеназваних, задіяні народний артист України Володимир Сніжний, артисти Юлія Крет, Сергій Бондарук, Олеся Карп'юк та інші.

http://www.ogo.rv.ua/hot_news/36525

переглядів: 2357

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку