20.10.11
Божевільний задум Петріва, або Пиво у театрі

Перша в Україні постановка п’єси під відкритим небом відбудеться у Рівненському облмуздрамтеатрі 29 червня. Нам покажуть осучаснених шекспірівських “Віндзорських жартівниць” у версії “Рогоносець”.

Такій метаморфозі посприяв сценарист Андрій Батьковський, який “переклав” комедію на сучасний лад. А постановкою зайнявся режисер Мирослав Гринишин. Рівень роботи цього столичного дуету ми вже оцінили у постановці “Гальшки Острозької”. А тепер вони ж втілюватимуть у життя ідею директора театру Володимира Петріва. Виявляється, задум поставити п’єсу під відкритим небом він виношував упродовж десяти років. За цей час ідея визріла й набула ширшого масштабу. Тепер наш театр стане місцем молодіжної тусовки. Принаймні на прем’єрі “Рогоносця” — таким є задум “божевільного директора”.
Справа в тому, що вистава розпочнеться не о 19.00 (як заведено), а о 22-й, чого не практикував ще жоден український театр. Це ще квіточки: прем’єра відбуватиметься у розслаблено-невимушеній обстановці. Тобто глядачі зможуть пити пиво чи інші напої, сидячи просто у... залі. До речі, зал розраховано на 259 місць, які зараз монтуються у дворику театру. Та й сама постановка вражатиме сучасністю. У “Рогоносці” зберігся хіба що сюжет, написаний великим англійським драматургом, все інше, від костюмів до декорацій — сучасне до “неможу”. Тут можна буде побачити завжди актуальних бомжів, справжній автомобіль на ходу, яскраві феєрверки. Та й музичний супровід замислили неординарний — рок-музика. Усі ці “прибамбаси” стануть незвичним доповненням до гри наших найкращих акторів — народного артиста України Георгія Морозюка у головній ролі, заслуженого артиста України Володимира Петріва, народного артиста України Володимира Сніжного та інших. 

"ОГО" Ольга ПОЛЯНСЬКА

переглядів: 1946

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку