![Володимир Петрів зіграв Шекспіра](/files/teatral/pics/1112/a111202_000091_b.jpg)
16.02.11
Володимир Петрів зіграв Шекспіра
15 лютого у Рівному визначали кращі сценарії всеукраїнського фестивалю аматорського кіно "Двері". В конкурсі взяли участь понад 50 сценаристів. До журі увійшли відомі українські письменники, продюсери та сценаристи: Володимир Оселедчик, Станіслав Чернілевський, Віталій і Дмитро Капранови, Оксана Яблонська, Юрій Сорока та "отвінтист" Юрій Журавель. "Журив" сценаристів і директор Рівненського академічного українського музично-драматичного театру Володимир Петрів.
Безпосередньо перед церемонією нагородження переможців на радість публіці члени журі розіграли костюмовану постановку. Історичні персонажі з'ясовували, хто має більше стосунку до кіно. На долю Володимира Петріва випала роль драматурга Шекспіра. Визначенням кращого сценариста фестиваль не завершився - розпочався другий етап конкурсу, у якому журі обере автора найкращої аматорської кінострічки. Його ім'я оголосять через чотири місяці.
Фото А. Матвіїва
переглядів: 2483
Коментарі
Додати коментар
Читайте також:
- УВАГА! ВІДМІНА ВИСТАВИ!
- Рівненський облмуздрамтеатр оголошує конкурс на заміщення вакантних посад творчого складу
- НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ “БЕЗПЕЧНА КРАЇНА” – ЩО ЦЕ ТАКЕ
- Вистава Рівненського облмуздрамтеатру "Зерносховище" повернулася з гастролей у Києві
- На війні загинув актор Рівненського облмуздрамтеатру Володимир Федінчук
- Керівник Рівненського облмуздрамтеатру отримав премію у галузі театрального мистецтва
- Директору Рівненського облмуздрамтеатру присвоїли премію в галузі театрального мистецтва
- "Зерносховище" Рівненського облмуздрамтеатру — краща вистава року:постановка здобула найвищу премію серед театралів України
- У Рівненському облмуздрамтеатрі готуються до прем'єри
- Рівненський облмуздрамтеатр побував в Ольштині
- ...