Відомі акторки приїхали у Рівне, щоб побачити «Зерносховище»
27.10.22
Відомі акторки приїхали у Рівне, щоб побачити «Зерносховище»
Сьогодні рівняни бачили біля "Злата Плази" та на Лебединці відомих українських актрис Римму Зюбіну, Наталію Васько та Тетяну Власову. Вони приїхали у Рівне на виставу "Зерносховище", яка йде у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі.

П'єса Наталі Ворожбит "Зерносховище" написана ще у 2009 році. Вона розповідає про трагедію українського народу в 1933 році в період організованого радянською владою голодомору.

 

27 жовтня одна з найважливіших для мене вистав за моєю п’єсою “Зерносховище” режисера Максима Голенка, - каже авторка. -  Коли вперше її поставили в Королівському Шекспірівському театрі, я була ще молодою авторкою, це було мегакруто, і я проголосила тост за те, щоб це не залишилося головною театральною подією в моєму житті. Після того було багато вдалих і не дуже прем'єр. Були справжні подарунки, які я дуже ціную. Але саме цю виставу я готова зарахувати головною театральною подією в моєму житті. Все зійшлося – час, текст, місце, люди. А там, де текст застарів, – Макс його витяг за допомогою режисури (ніколи не думала, що так скажу колись). Дякую усій неймовірній команді! І взагалі, я дуже пишаюся усіма, хто в такий складний час робить театр в Україні. Це заклик слідкувати за афішами і розвивати культурний туризм.

І колеги Наталі Ворожбит вже приїхали у Рівне, щоб побачити "Зерносховище", та охоче фотографувались зі своїми шанувальниками у нашому місті. 

 

Місцеві "зірки" Андрій Пермяков, Віктор та Олександр Булиги також сфотографувались із "зірковими" гостями.

   

переглядів: 894

КоментаріДодати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку